🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Košice - mestská časť Západ · SK
JUMIH s.r.o.
IČO51729296DIČ2120771609NACE8121 · Generál.čistenie budovEST.2018 · 8r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 80/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA · 80/100
A
80/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
20k €
↗ +317.7% YoY
EBITDA · 2023
1 358 €
Čistý zisk · 2023
784 €
Aktíva spolu
8 958 €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 80/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JUMIH s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 20k € | 1 358 € | 784 € | 8 958 € | RUZ závierka |
| 2022 | 4 844 € | 636 € | -5 € | 6 734 € | RUZ závierka |
| 2021 | 11k € | 602 € | -11 € | 6 827 € | RUZ závierka |
| 2020 | 37k € | 1 380 € | 655 € | 11k € | RUZ závierka |
| 2019 | 31k € | 970 € | 466 € | 6 214 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 20 tis. € | 5 tis. € | 11 tis. € | 37 tis. € | 31 tis. € | 9 tis. € |
| EBITDA | 1 tis. € | 636 € | 602 € | 1 tis. € | 970 € | 1 tis. € |
| EBITDA marža | 6.7 % | 13.1 % | 5.3 % | 3.8 % | 3.1 % | 15 % |
| Čistý zisk | 784 € | -5 € | -11 € | 655 € | 466 € | 1 tis. € |
| Aktíva spolu | 9 tis. € | 7 tis. € | 7 tis. € | 11 tis. € | 6 tis. € | 7 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Mihok
IJ
Konateľ
Ing. Juraj Mihok
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Juraj Mihok
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
JUMIH s.r.o.RPO
Sídlo
Jazmínová 416/6
Vznik
2018-05-30 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51729296RPO
DIČ
2120771609FS
NACE
8121 · Generál.čistenie budov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Západ
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51729296/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51729296/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51729296", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.