SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 REALSTEEL s.r.o.
- IČO51701430
- DIČ2120772533
- IČ DPHSK2120772533
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Sobrance, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 63/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
262k €
↘ -17.9% YoY
EBITDA · 2024
33k €
Čistý zisk · 2024
2 794 €
Aktíva spolu
393k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 6 €
Kredit
C· 63/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Prepojené
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
3 336 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
3 420 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
C
63 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 262k € | 33k € | 2 794 € | 393k € | RUZ závierka |
| 2023 | 319k € | 25k € | 11k € | 289k € | RUZ závierka |
| 2022 | 170k € | 23k € | 11k € | 333k € | RUZ závierka |
| 2021 | 117k € | 19k € | 15k € | 77k € | RUZ závierka |
| 2020 | 89k € | 7 007 € | 1 100 € | 87k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 262 tis. € | 319 tis. € | 170 tis. € | 117 tis. € | 89 tis. € | 49 tis. € |
| EBITDA | 33 tis. € | 25 tis. € | 23 tis. € | 19 tis. € | 7 tis. € | 14 tis. € |
| EBITDA marža | 12.8 % | 7.9 % | 13.6 % | 16.1 % | 7.9 % | 29.5 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 11 tis. € | 11 tis. € | 15 tis. € | 1 tis. € | 8 tis. € |
| Aktíva spolu | 393 tis. € | 289 tis. € | 333 tis. € | 77 tis. € | 87 tis. € | 86 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
PN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavel Novák
PN
Konateľ
Pavel Novák
PN
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavel Novák
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Pavel Novák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
REALSTEEL s.r.o.RPO
Sídlo
Komárovce 41
Vznik
2018-05-26 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51701430RPO
DIČ
2120772533FS
IČ DPH
SK2120772533 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Košický kraj
Obec
Sobrance
Krajina
SK
IBAN
SK9609000000005148008562FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-04-28 | Obec Beňatina | Zmluva o nájme hnuteľnej veci | 5 € |
| 2022-08-12 | Beňatina | Prenájom hnuteľnej veci: SO01 Zipline | 1 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
REALSTEEL s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51701430/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51701430/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51701430", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →