🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · SK

OZV Pneu, s.r.o.

IČO51696444DIČ2120766758IČ DPHSK2120766758NACE3832 · Recyklácia tried.mater.EST.2018 · 8r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A · 89/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 29 firiem zdieľa adresu
BonitaA · 89/100
A
89/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.08mil. €
↗ +13.4% YoY
EBITDA · 2025
-1 656 €
Čistý zisk · 2025
-5 024 €
Aktíva spolu
507k €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
37
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 29 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
OZV Pneu, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 393k 785k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.08 mil. € -1 656 € -5 024 € 507k € RUZ závierka
2024 954k € 52k € 41k € 444k € RUZ závierka
2023 642k € 17k € 15k € 224k € RUZ závierka
2022 357k € 21k € 16k € 146k € RUZ závierka
2021 284k € 35k € 29k € 100k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.08 M €954 tis. €642 tis. €357 tis. €284 tis. €77 tis. €
EBITDA-2 tis. €52 tis. €17 tis. €21 tis. €35 tis. €-10 tis. €
EBITDA marža-0.2 %5.4 %2.7 %5.8 %12.3 %-12.6 %
Čistý zisk-5 tis. €41 tis. €15 tis. €16 tis. €29 tis. €-10 tis. €
Aktíva spolu507 tis. €444 tis. €224 tis. €146 tis. €100 tis. €15 tis. €
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
37 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-04-21 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-04-21 Obec Veľké Chlievany Zmluva o zriadení zberného miesta 0 €
2025-12-04 Obec Cinobaňa, Banská ul. 315/1, 98522 Cinobaňa Zmluva o zriadení zberného miesta 0 €
2025-10-14 Obec Budmerice, č. 534, 900 86 Budmerice Zmluva o zriadení zberného miesta 0 €
2025-09-22 Obec Jasenie Zmluva o zriadení zberného miesta 0 €
2025-08-11 Mesto Jelšava, Nám. republiky 499, 049 16 Zmluva o zriadení zberného miesta 0 €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IB
Konateľ
Ing. Branislav Bundzel
Od 2020-10-16
DR
Konateľ
Daniel Rybárik
Od 2018-05-18
MR
Konateľ
Marek Rybárik
Od 2018-05-18
Do 2020-11-30

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Marek Rybárik Konateľ 2018-05-18 2020-10-16

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
OZV Pneu, s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica za depom 3071/7G
Vznik
2018-05-18 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51696444RPO
DIČ
2120766758FS
IČ DPH
SK2120766758 · aktívneFS
NACE
3832 · Recyklácia tried.mater.
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Prievidza
Krajina
SK
IBAN
SK1683300000002001654363FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51696444/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51696444/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51696444",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 7d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 7d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 7d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 7d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 7d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.