SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Endpoint s. r. o.
- IČO51694581
- DIČ2120755923
- IČ DPHSK2120755923
- NACE6220
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Žilina, SK. Pôsobí v odvetví 6220.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
219k €
Zisk 123k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
219k €
↗ +75.3% YoY
EBITDA · 2025
168k €
Čistý zisk · 2025
123k €
Aktíva spolu
189k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
120 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 219k € | 168k € | 123k € | 189k € | RUZ závierka |
| 2024 | 125k € | 49k € | 37k € | 94k € | RUZ závierka |
| 2023 | 135k € | 70k € | 48k € | 87k € | RUZ závierka |
| 2022 | 93k € | 55k € | 36k € | 61k € | RUZ závierka |
| 2021 | 85k € | 54k € | 35k € | 108k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 219 tis. € | 125 tis. € | 135 tis. € | 93 tis. € | 85 tis. € | 82 tis. € |
| EBITDA | 168 tis. € | 49 tis. € | 70 tis. € | 55 tis. € | 54 tis. € | 45 tis. € |
| EBITDA marža | 76.7 % | 39.6 % | 51.9 % | 59 % | 63.7 % | 54.9 % |
| Čistý zisk | 123 tis. € | 37 tis. € | 48 tis. € | 36 tis. € | 35 tis. € | 33 tis. € |
| Aktíva spolu | 189 tis. € | 94 tis. € | 87 tis. € | 61 tis. € | 108 tis. € | 94 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Gavlák
TK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Kubala
AG
Konateľ
Adam Gavlák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Tomáš Kubala | Konateľ | 2018-05-04 | — |
| Adam Gavlák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-04 | 2022-05-20 |
| Tomáš Kubala | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-04 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Endpoint s. r. o.RPO
Sídlo
Veľká okružná 1309/17
Vznik
2018-05-04 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51694581RPO
DIČ
2120755923FS
IČ DPH
SK2120755923 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Žilina
Krajina
SK
IBAN
SK6209000000005144492051FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Endpoint s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51694581/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51694581/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51694581", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →