SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 preskoly.sk s.r.o.
- IČO51692881
- DIČ2120765031
- IČ DPHSK2120765031
- NACE4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Nešpecializ.veľkoobchod, 25 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
8.2 mil. €
Zisk 177k €
Zamestnanci
20–24
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
8.2mil. €
↗ +6.0% YoY
EBITDA · 2024
276k €
Čistý zisk · 2024
177k €
Aktíva spolu
1.25mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
25
Σ 54k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.2 mil. € | 276k € | 177k € | 1.25 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 7.73 mil. € | 264k € | 180k € | 1.19 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 7.45 mil. € | 341k € | 255k € | 804k € | RUZ závierka |
| 2021 | 4.44 mil. € | 167k € | 126k € | 384k € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | 5 000 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 8.20 M € | 7.73 M € | 7.45 M € | 4.44 M € | — | — |
| EBITDA | 276 tis. € | 264 tis. € | 341 tis. € | 167 tis. € | — | — |
| EBITDA marža | 3.4 % | 3.4 % | 4.6 % | 3.8 % | — | — |
| Čistý zisk | 177 tis. € | 180 tis. € | 255 tis. € | 126 tis. € | — | — |
| Aktíva spolu | 1.25 M € | 1.19 M € | 804 tis. € | 384 tis. € | 5 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Skubák
PS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Skubák
PS
Konateľ
Peter Skubák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| JUDr. Ing. Miroslav Chlipala, PhD. | Konateľ | 2018-05-04 | 2021-05-24 |
| JUDr. Ing. Miroslav Chlipala, PhD. | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-04 | 2021-05-24 |
| JUDr. Ing. Miroslav Chlipala, PhD. | Konateľ | 2018-05-04 | 2021-04-19 |
| JUDr. Martin Bukovinský | Konateľ | 2018-05-04 | 2021-04-19 |
| JUDr. Martin Bukovinský | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-04 | 2021-05-24 |
| JUDr. Martin Bukovinský | Konateľ | 2018-05-04 | 2021-05-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Skubák
Peter Skubák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
preskoly.sk s.r.o.RPO
Sídlo
Vajnorská 10601/136A
Vznik
2018-05-04 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51692881RPO
DIČ
2120765031FS
IČ DPH
SK2120765031 · aktívneFS
NACE
4690 · Nešpecializ.veľkoobchod
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1275000000004030730555FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2021-11-02 | Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 2, Trenčín | Kúpna zmluva | 7 999 € |
| 2024-08-16 | Stredná zdravotnícka škola | Kúpna zmluva | 7 400 € |
| 2021-09-06 | Gymnázium Jozefa Miloslava Hurbana | Kúpna zmluva č.36/2021 na nákup učebníc | 7 090 € |
| 2023-03-14 | Gymnázium Milana Rúfusa, Ul. J. Kollára 2, Žiar nad Hronom | Kúpna zmluva č. 1-2023-GMRZH-P-KUMZ | 4 816 € |
| 2021-10-12 | Stredná športová škola, Kožušnícka 2, Trenčín | Kúpna zmluva | 4 210 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
preskoly.sk s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51692881/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51692881/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51692881", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →