SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JUMANJI s.r.o.
- IČO51666537
- DIČ2120749455
- IČ DPHSK2120749455
- NACE0148
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Liptovský Mikuláš, SK. Pôsobí v odvetví 0148.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
783k €
Zisk 187k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
783k €
↘ -3.3% YoY
EBITDA · 2025
280k €
Čistý zisk · 2025
187k €
Aktíva spolu
653k €
Zamestnanci
10–19
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 783k € | 280k € | 187k € | 653k € | RUZ závierka |
| 2024 | 810k € | 325k € | 217k € | 560k € | RUZ závierka |
| 2023 | 767k € | 271k € | 182k € | 339k € | RUZ závierka |
| 2022 | 635k € | 195k € | 124k € | 263k € | RUZ závierka |
| 2021 | 435k € | 146k € | 87k € | 329k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 783 tis. € | 810 tis. € | 767 tis. € | 635 tis. € | 435 tis. € | 343 tis. € |
| EBITDA | 280 tis. € | 325 tis. € | 271 tis. € | 195 tis. € | 146 tis. € | 49 tis. € |
| EBITDA marža | 35.7 % | 40.1 % | 35.4 % | 30.7 % | 33.6 % | 14.3 % |
| Čistý zisk | 187 tis. € | 217 tis. € | 182 tis. € | 124 tis. € | 87 tis. € | 14 tis. € |
| Aktíva spolu | 653 tis. € | 560 tis. € | 339 tis. € | 263 tis. € | 329 tis. € | 290 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Ingrid Kompišová
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Boroška
MB
Konateľ
Marek Boroška
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Boroška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-03-20 | 2021-05-28 |
| Ing. Ingrid Kompišová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-13 | 2021-05-28 |
| Marek Boroška | Konateľ | 2018-04-13 | 2020-03-19 |
| Marek Boroška | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-04-13 | 2020-03-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
JUMANJI s.r.o.RPO
Sídlo
Vajanského 13A
Vznik
2018-04-13 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51666537RPO
DIČ
2120749455FS
IČ DPH
SK2120749455 · aktívneFS
NACE
0148
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Liptovský Mikuláš
Krajina
SK
IBAN
SK7602000000003944905353FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JUMANJI s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51666537/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51666537/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51666537", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →