🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Staré Mesto · SK
MB Trade SK s.r.o.
IČO51659735DIČ2120753668NACE4100EST.2018 · 8r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 25/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 322 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 25/100
E
25/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2019
130k €
↗ +334.8% YoY
EBITDA · 2019
130 €
Čistý zisk · 2019
103 €
Aktíva spolu
163k €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 25/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1.2 mil. €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
322 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
25 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
MB Trade SK s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 130k € | 130 € | 103 € | 163k € | RUZ závierka |
| 2018 | 30k € | 300 € | 209 € | 6 669 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2019 | 2018 |
|---|---|---|
| Tržby | 130 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA | 130 € | 300 € |
| EBITDA marža | 0.1 % | 1 % |
| Čistý zisk | 103 € | 209 € |
| Aktíva spolu | 163 tis. € | 7 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
GG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Gloria Galinova Nikolova
RI
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rosen Ivanov Nikolov
GG
Konateľ
Gloria Galinova Nikolova
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Viktor Otott | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-29 | 2020-08-04 |
| Viktor Otott | Konateľ | 2018-11-20 | 2020-05-29 |
| Viktor Otott | Konateľ | 2018-11-20 | 2020-08-04 |
| Mário Bašta | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-05 | 2018-11-28 |
| Mário Bašta | Konateľ | 2018-05-05 | 2018-11-20 |
| Mário Bašta | Konateľ | 2018-05-05 | 2018-11-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
MB Trade SK s.r.o.RPO
Sídlo
Grösslingova 4
Vznik
2018-05-05 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51659735RPO
DIČ
2120753668FS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51659735/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51659735/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51659735", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.