SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Admasys SK, s.r.o.

  • IČO51647958
  • DIČ2120765020
  • IČ DPHSK2120765020
  • NACE2221 · Výroba plastových dosiek

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Šaľa, SK. Pôsobí v odvetví Výroba plastových dosiek, 5 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 739k € Zisk 41k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
739k €
↘ -10.7% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
41k €
Aktíva spolu
292k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
5
Σ 664k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 75
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 404k 809k 1M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 739k € 64k € 41k € 292k € RUZ závierka
2024 827k € 46k € 14k € 256k € RUZ závierka
2023 1.11 mil. € 76k € 47k € 297k € RUZ závierka
2022 784k € 67k € 43k € 478k € RUZ závierka
2021 219k € -53k € -72k € 187k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby739 tis. €827 tis. €1.11 M €784 tis. €219 tis. €363 tis. €
EBITDA64 tis. €46 tis. €76 tis. €67 tis. €-53 tis. €-10 tis. €
EBITDA marža8.7 %5.5 %6.8 %8.6 %-24 %-2.7 %
Čistý zisk41 tis. €14 tis. €47 tis. €43 tis. €-72 tis. €-19 tis. €
Aktíva spolu292 tis. €256 tis. €297 tis. €478 tis. €187 tis. €177 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MT
Konateľ
Mgr. Tomáš Soóky
Od 2019-02-22
FC
Konateľ
Ferenc Csaba Koperniczky
Od 2019-02-22
Do 2022-06-27
FC
Konateľ
Ferenc Csaba Koperniczky
Od 2019-02-22
Do 2024-12-11

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ferenc Csaba Koperniczky Konateľ 2019-02-22 2024-11-01
Mgr. Tomáš Soóky Konateľ 2019-02-22 2022-06-27
Mgr. Gabriel Alexovič Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-05-19 2019-04-24
Mgr. Gabriel Alexovič Konateľ 2018-05-19 2019-04-24
Mgr. Gabriel Alexovič Konateľ 2018-05-19 2019-02-22

Sieť prepojení

Graf siete dostupný pri ≥3 prepojeniach. Otvor plný graf siete ak chceš zobraziť všetky prepojenia (vyžaduje API kľúč).

Skutoční vlastníci (RPVS)

György Tamás Simó
od 2022-08-11
Tomáš Soóky
od 2022-08-11
Ferenc Csaba Koperniczky
od 2022-08-11 · do 2023-03-28
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Admasys SK, s.r.o.RPO
Sídlo
Štúrova 848/29
Vznik
2018-05-19 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51647958RPO
DIČ
2120765020FS
IČ DPH
SK2120765020 · aktívneFS
NACE
2221 · Výroba plastových dosiek
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Šaľa
Krajina
SK
IBAN
SK9211110000001756670009FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
5 zmlúv 664k € celková hodnota 2025-05-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-12-01 Žilinská univerzita v Žiline Kúpna zmluva č. SIATCOVID-14-0279/2022 619k €
2022-12-01 Žilinská univerzita v Žiline Kúpna zmluva č. SIATCOVID-15-0279/2022 30k €
2020-12-10 Národný ústav detských chorôb Kúpna zmluva 17k €
2025-05-23 Slovenská technická univerzita v Bratislave Kúpna zmluva č. 0201/0038/25 10k €
2021-11-15 Slovenská technická univerzita v Bratislave Kúpna zmluva, MTF STU č. 168/2021 3 960 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Admasys SK, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51647958/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51647958/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51647958",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →