🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Ružinov · SK
VHS-Asfalty, s.r.o.
IČO51454670DIČ2120739478IČ DPHSK2120739478NACE4211 · Výstavba ciest a diaľnicEST.2018 · 8r.
Compliance · Štandardný profilKredit · B · 77/10020–24 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? 58 firiem zdieľa adresu
BonitaB · 77/100
B
77/100
Silná bonita · nízke riziko zlyhania.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
9.13mil. €
↗ +9.5% YoY
EBITDA · 2025
42k €
Čistý zisk · 2025
37k €
Aktíva spolu
4.58mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
9
Σ 2.66 mil. €
Kredit
B· 77/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
58 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
B
77 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
95
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VHS-Asfalty, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.13 mil. € | 42k € | 37k € | 4.58 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 8.33 mil. € | 934k € | 907k € | 2.79 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 5.19 mil. € | 116k € | 87k € | 2.16 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 3.43 mil. € | -319k € | -346k € | 1.63 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.87 mil. € | -443k € | -399k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 9.13 M € | 8.33 M € | 5.19 M € | 3.43 M € | 2.87 M € | 2.03 M € |
| EBITDA | 42 tis. € | 934 tis. € | 116 tis. € | -319 tis. € | -443 tis. € | -774 tis. € |
| EBITDA marža | 0.5 % | 11.2 % | 2.2 % | -9.3 % | -15.4 % | -38.2 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 907 tis. € | 87 tis. € | -346 tis. € | -399 tis. € | -785 tis. € |
| Aktíva spolu | 4.58 M € | 2.79 M € | 2.16 M € | 1.63 M € | 1.51 M € | 1.75 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2022-11-04 | Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja | Dodatok č.1 k ZoD 089/2022 | 582k € |
| 2022-05-26 | Mesto Žilina | Zmluva o dielo | 550k € |
| 2022-07-22 | Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja | Zmluva o dielo | 530k € |
| 2023-08-25 | Mesto Žilina | Zmluva o dielo | 516k € |
| 2022-08-18 | Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja | Zmluva o dielo | 250k € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Marian Panák
IS
Konateľ
Ing. Sven Mitana
IM
Konateľ
Ing. Marian Panák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Mojmír Štefanec | Konateľ | 2019-03-15 | — |
| Ing. Marian Panák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-15 | 2022-08-03 |
| Ing. Mário Mesiarik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-08-15 | 2022-08-03 |
| Marian Panák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-06-25 | 2019-08-14 |
| Mário Mesiarik | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-06-25 | 2019-08-14 |
| Ing. Mário Mesiarik | Konateľ | 2019-03-15 | 2022-08-03 |
| Ing. Mário Mesiarik | Konateľ | 2019-03-15 | 2022-07-15 |
| Marian Panák | Konateľ | 2019-03-15 | 2019-08-14 |
| Mário Mesiarik | Konateľ | 2019-03-15 | 2019-08-14 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Michal Korecký
Luděk Kostka
Romana Kostková
Michal Korecký
Luděk Kostka
Michal Korecký
Luděk Kostka
Michal Korecký
Luděk Kostka
Michal Korecký
Luděk Kostka
Michal Korecký
Luděk Kostka
Juraj Široký
Juraj Široký
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
VHS-Asfalty, s.r.o.RPO
Sídlo
Priemyselná 6
Vznik
2018-04-14 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51454670RPO
DIČ
2120739478FS
IČ DPH
SK2120739478 · aktívneFS
NACE
4211 · Výstavba ciest a diaľnic
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK6711000000002940073663FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51454670/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51454670/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51454670", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.