SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Thermál Nesvady, s.r.o.
- IČO51451859
- DIČ2120781784
- IČ DPHSK2120781784
- NACE9311 · Prevádzka šport.zar.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nesvady, SK. Pôsobí v odvetví Prevádzka šport.zar., 7 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 100/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
1.33 mil. €
Zisk 75k €
Zamestnanci
10–19
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.33mil. €
↘ -7.8% YoY
EBITDA · 2025
274k €
Čistý zisk · 2025
75k €
Aktíva spolu
5.04mil. €
Zamestnanci
10–19
CRZ zmluvy
7
Σ 63k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
85
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.33 mil. € | 274k € | 75k € | 5.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.45 mil. € | 481k € | 243k € | 5.07 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.29 mil. € | 474k € | 274k € | 4.84 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 911k € | 278k € | 118k € | 4.62 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 514k € | 166k € | 39k € | 4.55 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.33 M € | 1.45 M € | 1.29 M € | 911 tis. € | 514 tis. € | 379 tis. € |
| EBITDA | 274 tis. € | 481 tis. € | 474 tis. € | 278 tis. € | 166 tis. € | -102 tis. € |
| EBITDA marža | 20.6 % | 33.2 % | 36.9 % | 30.6 % | 32.3 % | -26.9 % |
| Čistý zisk | 75 tis. € | 243 tis. € | 274 tis. € | 118 tis. € | 39 tis. € | -108 tis. € |
| Aktíva spolu | 5.04 M € | 5.07 M € | 4.84 M € | 4.62 M € | 4.55 M € | 4.49 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
OŠ
Konateľ
Ondrej Šuba
IZ
Člen dozorného orgánu
Ing. Zoltán Kelemen
IA
Konateľ
Ing. Attila Decsi
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Haris | Člen dozorného orgánu | 2019-03-05 | — |
| Ing. Juraj Miškovič | Člen dozorného orgánu | 2018-05-11 | — |
| RNDr. Simona Litauská | Člen dozorného orgánu | 2018-05-11 | — |
| Mgr. Andrea Šáteková | Konateľ | 2020-11-26 | 2024-10-01 |
| Mgr. Andrea Šáteková | Konateľ | 2020-11-26 | 2024-06-27 |
| Ondrej Šuba | Člen dozorného orgánu | 2020-11-26 | 2024-10-01 |
| Ondrej Šuba | Člen dozorného orgánu | 2020-11-26 | 2024-06-27 |
| Ing. Kristián Vrábel | Konateľ | 2018-10-01 | 2020-07-16 |
| Ing. Kristián Vrábel | Konateľ | 2018-10-01 | 2020-05-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ondrej Šuba
Attila Decsi
Andrea Šáteková
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Thermál Nesvady, s.r.o.RPO
Sídlo
Kúpeľná ulica 2033/1
Vznik
2018-05-11 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51451859RPO
DIČ
2120781784FS
IČ DPH
SK2120781784 · aktívneFS
NACE
9311 · Prevádzka šport.zar.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Nesvady
Krajina
SK
IBAN
SK3056000000005605547001FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2026-04-22 | Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU reg. č. PSK-SIEA-008-2025-DV-EFRR/F370 | 51k € |
| 2025-12-29 | Podunajsko | Zmluva o poskytnutí finančného príspevku | 10k € |
| 2022-03-31 | Mesto Nesvady | Predmetom zmluvy sú podmienky ukladania, zberu a likvidácie komunálnych odpadov a drobných stavebných odpadov u pôvodcu odpadu. | 1 813 € |
| 2026-04-29 | Mesto Nesvady | Dodatok č. 2 k Zmluve o nájme pozemkov č.j. 1841-7244/202-SzI zo dňa 09.12.2020 | 0 € |
| 2024-05-13 | Európske zoskupenie územnej spolupráce Pons Danubii, s ručením obmedzeným | Zmluva o pôžičke | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Thermál Nesvady, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51451859/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51451859/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51451859", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →