SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ALUFER s.r.o.
- IČO51450283
- DIČ2120747574
- IČ DPHSK2120747574
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Víťaz, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 36 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
A · 81/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.04mil. €
↘ -33.1% YoY
EBITDA · 2024
64k €
Čistý zisk · 2024
7 287 €
Aktíva spolu
807k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
36
Σ 2.82 mil. €
EU projekty
1
Σ 132k €
Kredit
A· 81/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
704 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
168 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A
81 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.04 mil. € | 64k € | 7 287 € | 807k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.55 mil. € | 33k € | -3 294 € | 571k € | RUZ závierka |
| 2022 | 967k € | 36k € | 3 256 € | 311k € | RUZ závierka |
| 2021 | 711k € | 23k € | 3 068 € | 281k € | RUZ závierka |
| 2020 | 329k € | -87k € | -87k € | 72k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.04 M € | 1.55 M € | 967 tis. € | 711 tis. € | 329 tis. € | 111 tis. € |
| EBITDA | 64 tis. € | 33 tis. € | 36 tis. € | 23 tis. € | -87 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA marža | 6.2 % | 2.1 % | 3.7 % | 3.2 % | -26.3 % | 5 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | -3 tis. € | 3 tis. € | 3 tis. € | -87 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 807 tis. € | 571 tis. € | 311 tis. € | 281 tis. € | 72 tis. € | 64 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Uličný
FU
Konateľ
František Uličný
FU
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Uličný
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
František Uličný
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ALUFER s.r.o.RPO
Sídlo
337
Vznik
2018-04-20 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51450283RPO
DIČ
2120747574FS
IČ DPH
SK2120747574 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Víťaz
Krajina
SK
IBAN
SK3075000000004026486481FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-09-30 | Nemocnica Dr. Vojtecha Alexandra v Kežmarku n.o. | Zmluva o dielo | 857k € |
| 2022-11-03 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo | 196k € |
| 2023-07-20 | Ministerstvo obrany SR | Zmluva o dielo č. SEMaI-640/2023 | 169k € |
| 2024-08-15 | Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody | Zmluva o dielo | 164k € |
| 2021-10-15 | Implementačná agentúra Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky | DODATOK č. I312031V00601D01 K ZMLUVE O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU | 132k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ALUFER s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51450283/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51450283/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51450283", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →