SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 FARMA NEMEŠANY s.r.o.
- IČO51442442
- DIČ2120709987
- IČ DPHSK2120709987
- NACE0150 · Zmiešané hospodárstvo
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Nemešany, SK. Pôsobí v odvetví Zmiešané hospodárstvo, 45 verejných zmlúv v CRZ, 1 projektov z EÚ fondov.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
515k €
↘ -10.2% YoY
EBITDA · 2024
338k €
Čistý zisk · 2024
1 330 €
Aktíva spolu
1.35mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
45
Σ 476k €
EU projekty
1
Σ 200k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
600 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 515k € | 338k € | 1 330 € | 1.35 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 573k € | 289k € | 8 696 € | 993k € | RUZ závierka |
| 2022 | 791k € | 439k € | 123k € | 915k € | RUZ závierka |
| 2021 | 519k € | 275k € | 5 391 € | 988k € | RUZ závierka |
| 2020 | 405k € | 220k € | 21k € | 1.05 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 515 tis. € | 573 tis. € | 791 tis. € | 519 tis. € | 405 tis. € | 479 tis. € |
| EBITDA | 338 tis. € | 289 tis. € | 439 tis. € | 275 tis. € | 220 tis. € | 187 tis. € |
| EBITDA marža | 65.6 % | 50.3 % | 55.5 % | 53 % | 54.2 % | 39 % |
| Čistý zisk | 1 tis. € | 9 tis. € | 123 tis. € | 5 tis. € | 21 tis. € | 50 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.35 M € | 993 tis. € | 915 tis. € | 988 tis. € | 1.05 M € | 575 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Stanislav Bartoš
PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Bartoš
IS
Konateľ
Ing. Stanislav Bartoš
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Pavol Bartoš | Konateľ | 2022-12-14 | — |
| Stanislav Bartoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-01 | 2025-06-20 |
| Stanislav Bartoš | Konateľ | 2018-03-03 | 2022-12-31 |
| Stanislav Bartoš | Konateľ | 2018-03-03 | 2023-01-02 |
| Stanislav Bartoš | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-03-03 | 2022-10-31 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Pavol Bartoš
Stanislav Bartoš
Stanislav Bartoš
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
FARMA NEMEŠANY s.r.o.RPO
Sídlo
3
Vznik
2018-03-03 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51442442RPO
DIČ
2120709987FS
IČ DPH
SK2120709987 · aktívneFS
NACE
0150 · Zmiešané hospodárstvo
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Nemešany
Krajina
SK
IBAN
SK1611110000001484873012FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-01-07 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041PO650106 | 133k € |
| 2024-10-18 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Č. 309040DVT6 | 100k € |
| 2023-10-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041PO520535 | 97k € |
| 2023-10-13 | Pôdohospodárska platobná agentúra | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041PO520553 | 29k € |
| 2024-10-28 | Spojená škola internátna, Levoča | Rámcová dohoda na dodanie potravín č. 1/2024 | 10k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
FARMA NEMEŠANY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51442442/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51442442/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51442442", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →