SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 EkoStylPartner s. r. o.
- IČO51441292
- DIČ2120743779
- IČ DPHSK2120743779
- NACE4941 · Nákladná cestná doprava
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Nákladná cestná doprava, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 51/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
364k €
Zisk 7 224 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
364k €
↗ +11.6% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
7 224 €
Aktíva spolu
64k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 7 097 €
Kredit
D· 51/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
5 059 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
14 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
51 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 364k € | 13k € | 7 224 € | 64k € | RUZ závierka |
| 2023 | 326k € | 16k € | 8 259 € | 31k € | RUZ závierka |
| 2022 | 312k € | 16k € | 5 027 € | 50k € | RUZ závierka |
| 2021 | 192k € | 5 158 € | -3 637 € | 45k € | RUZ závierka |
| 2020 | 133k € | -2 497 € | -12k € | 29k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 364 tis. € | 326 tis. € | 312 tis. € | 192 tis. € | 133 tis. € | 112 tis. € |
| EBITDA | 13 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 5 tis. € | -2 tis. € | -14 tis. € |
| EBITDA marža | 3.4 % | 4.9 % | 5 % | 2.7 % | -1.9 % | -12.9 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 8 tis. € | 5 tis. € | -4 tis. € | -12 tis. € | -20 tis. € |
| Aktíva spolu | 64 tis. € | 31 tis. € | 50 tis. € | 45 tis. € | 29 tis. € | 39 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Jozef Kovalčík
IJ
Konateľ
Ing. Jozef Kovalčík
JK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Kovalčík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jozef Kovalčík | Konateľ | 2018-06-07 | 2022-03-30 |
| Jozef Kovalčík | Konateľ | 2018-06-07 | 2022-03-14 |
| Ing. Peter Krautschneider | Konateľ | 2018-04-04 | 2018-06-07 |
| Ing. Peter Krautschneider | Konateľ | 2018-04-04 | 2018-06-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
EkoStylPartner s. r. o.RPO
Sídlo
Tkačská 6507/2
Vznik
2018-04-04 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51441292RPO
DIČ
2120743779FS
IČ DPH
SK2120743779 · aktívneFS
NACE
4941 · Nákladná cestná doprava
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK2411000000002945155297FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-23 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 691 € |
| 2022-01-24 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 406 € |
| 2020-05-07 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda číslo: 20/37/54E/1924 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 0 € |
| 2018-10-26 | Úrad práce sociálnych vecí a rodiny Bardejov | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporu vytvárania pracovných miest v rámci národného projektu „Cesta na trh práce 2“- Opatrenie č. 1 podľa § 54 ods. 1 písm. a) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zam. pre subjekty vykonávajúce hos. činnosť | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
EkoStylPartner s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51441292/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51441292/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51441292", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →