SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 ATP stavby s.r.o.
- IČO51418371
- DIČ2120679385
- IČ DPHSK2120679385
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Teplička nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 3 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 96/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
106k €
↘ -98.9% YoY
EBITDA · 2025
-97k €
Čistý zisk · 2025
-118k €
Aktíva spolu
1.32mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
3
Σ 6 768 €
Kredit
A+· 96/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
96 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Stopa v CRZ
65
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 106k € | -97k € | -118k € | 1.32 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 9.68 mil. € | 614k € | 517k € | 1.39 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 40k € | -148k € | -166k € | 9.67 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 4 378 € | -73k € | -80k € | 4.29 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 2.9 mil. € | -29k € | -38k € | 1.2 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 106 tis. € | 9.68 M € | 40 tis. € | 4 tis. € | 2.90 M € | 14 tis. € |
| EBITDA | -97 tis. € | 614 tis. € | -148 tis. € | -73 tis. € | -29 tis. € | 12 tis. € |
| EBITDA marža | -91.8 % | 6.3 % | -367.3 % | -1675.6 % | -1 % | 85.6 % |
| Čistý zisk | -118 tis. € | 517 tis. € | -166 tis. € | -80 tis. € | -38 tis. € | 3 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.32 M € | 1.39 M € | 9.67 M € | 4.29 M € | 1.20 M € | 3.17 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adrián Kupčák
PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Bollo
TS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Souček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Adrián Kupčák | Konateľ | 2018-02-09 | — |
| Peter Bollo | Konateľ | 2018-02-09 | — |
| Tomáš Souček | Konateľ | 2018-02-09 | — |
| Ing. Stanislav Kalinay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-21 | 2024-02-16 |
| Ing. Stanislav Kalinay | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-05-25 | 2022-05-20 |
| Adrián Kupčák | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-09 | 2022-05-20 |
| Peter Bollo | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-09 | 2022-05-20 |
| Tomáš Souček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-09 | 2022-05-20 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
ATP stavby s.r.o.RPO
Sídlo
Fatranská 1082
Vznik
2018-02-09 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51418371RPO
DIČ
2120679385FS
IČ DPH
SK2120679385 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Teplička nad Váhom
Krajina
SK
IBAN
SK6111000000002947051854FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-02-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 691 € |
| 2023-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina | Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 | 3 076 € |
| 2020-10-28 | Slovenský pozemkový fond | Zmluva o zriadení vecného bremena č. 04368/2020-PKZO-B40163/20.00 - ATP stavby s.r.o., k.ú. Rajecké Teplice | 51 € |
| 2024-05-17 | Mesto Rajecké Teplice | 70/2024/PRI - KÚPNA ZMLUVA | 1 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ATP stavby s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51418371/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51418371/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51418371", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →