SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Tmlg s. r. o.

  • IČO51323621
  • DIČ2120682377
  • IČ DPHSK2120682377
  • LEI097900CAFL0000237627
  • NACE7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Hlohovec, SK. Pôsobí v odvetví Agent.sprostr.dočas.zam..

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 2.73 mil. € Zisk 119k €
Zamestnanci 20–24 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
2.73mil. €
↘ -12.4% YoY
EBITDA · 2024
244k €
Čistý zisk · 2024
119k €
Aktíva spolu
1.01mil. €
Zamestnanci
20–24
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 1M 2M 4M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 2.73 mil. € 244k € 119k € 1.01 mil. € RUZ závierka
2023 3.12 mil. € 421k € 226k € 1.13 mil. € RUZ závierka
2022 3.35 mil. € 382k € 246k € 717k € RUZ závierka
2021 1.61 mil. € 94k € 27k € 375k € RUZ závierka
2020 1.55 mil. € 108k € 38k € 378k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby2.73 M €3.12 M €3.35 M €1.61 M €1.55 M €1.46 M €
EBITDA244 tis. €421 tis. €382 tis. €94 tis. €108 tis. €177 tis. €
EBITDA marža8.9 %13.5 %11.4 %5.8 %7 %12.1 %
Čistý zisk119 tis. €226 tis. €246 tis. €27 tis. €38 tis. €117 tis. €
Aktíva spolu1.01 M €1.13 M €717 tis. €375 tis. €378 tis. €323 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

LB
Konateľ
Lenka Beňová
Od 2023-04-08
TP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Tomáš Petőcz
Od 2021-10-29
TP
Konateľ
Tomáš Petőcz
Od 2018-02-10

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Matúš Pohuba Konateľ 2018-02-10 2018-12-20
Matúš Pohuba Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-02-10 2019-01-17
Matúš Pohuba Konateľ 2018-02-10 2019-01-17
Tomáš Petőcz Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-02-10 2021-10-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Tomáš Petőcz
od 2024-10-02
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 15 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Tmlg s. r. o.RPO
Sídlo
M. Benku 1761/36
Vznik
2018-02-10 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51323621RPO
DIČ
2120682377FS
IČ DPH
SK2120682377 · aktívneFS
LEI
097900CAFL0000237627GLEIF
NACE
7820 · Agent.sprostr.dočas.zam.
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Hlohovec
Krajina
SK
IBAN
SK7411000000002944054320FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Tmlg s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51323621/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51323621/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51323621",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →