SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 JARD WELD s.r.o.
- IČO51272491
- DIČ2120662236
- IČ DPHSK2120662236
- NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Levice, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2.12 mil. €
Zisk 126k €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.12mil. €
↗ +66.6% YoY
EBITDA · 2025
177k €
Čistý zisk · 2025
126k €
Aktíva spolu
1.21mil. €
Zamestnanci
2
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.12 mil. € | 177k € | 126k € | 1.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.28 mil. € | 119k € | 88k € | 1.21 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.58 mil. € | 320k € | 253k € | 1.22 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.52 mil. € | 132k € | 104k € | 1.17 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.51 mil. € | 169k € | 134k € | 814k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.12 M € | 1.28 M € | 1.58 M € | 1.52 M € | 1.51 M € | 998 tis. € |
| EBITDA | 177 tis. € | 119 tis. € | 320 tis. € | 132 tis. € | 169 tis. € | 202 tis. € |
| EBITDA marža | 8.3 % | 9.4 % | 20.2 % | 8.7 % | 11.2 % | 20.3 % |
| Čistý zisk | 126 tis. € | 88 tis. € | 253 tis. € | 104 tis. € | 134 tis. € | 159 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.21 M € | 1.21 M € | 1.22 M € | 1.17 M € | 814 tis. € | 707 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Dosedla
RD
Konateľ
Róbert Dosedla
RD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Róbert Dosedla
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Jakub Antol | Konateľ | 2018-01-12 | 2020-09-21 |
| Jakub Antol | Konateľ | 2018-01-12 | 2020-09-03 |
| Jakub Antol | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-01-12 | 2020-09-21 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
JARD WELD s.r.o.RPO
Sídlo
Ul. P.O. Hviezdoslava 616/8
Vznik
2018-01-12 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51272491RPO
DIČ
2120662236FS
IČ DPH
SK2120662236 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Levice
Krajina
SK
IBAN
SK7975000000004025448475FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JARD WELD s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51272491/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51272491/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51272491", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →