SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 Woof, s.r.o.

  • IČO51269911
  • DIČ2120663369
  • IČ DPHSK2120663369
  • NACE9699

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 9699.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit C · 57/100 Stredné riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 3 150 € Zisk -623 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
3 150 €
↘ -67.0% YoY
EBITDA · 2024
-108 €
Čistý zisk · 2024
-623 €
Aktíva spolu
10k €
Zamestnanci
2
Kredit
C· 57/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 183 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne 333 €
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
C
57 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 5k 10k 15k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 3 150 € -108 € -623 € 10k € RUZ závierka
2023 9 540 € 810 € 532 € 11k € RUZ závierka
2022 14k € 749 € 506 € 11k € RUZ závierka
2021 5 580 € 938 € 636 € 8 121 € RUZ závierka
2020 4 768 € 645 € 462 € 6 393 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby3 tis. €10 tis. €14 tis. €6 tis. €5 tis. €11 tis. €
EBITDA-108 €810 €749 €938 €645 €3 tis. €
EBITDA marža-3.4 %8.5 %5.3 %16.8 %13.5 %28.7 %
Čistý zisk-623 €532 €506 €636 €462 €3 tis. €
Aktíva spolu10 tis. €11 tis. €11 tis. €8 tis. €6 tis. €6 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Balhar
Od 2022-12-11
NK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Nikola Kozár
Od 2022-12-11
NK
Konateľ
Nikola Kozár
Od 2018-03-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Michal Balhar Konateľ 2017-12-23
Nikola Kozár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2018-05-04 2022-12-10
Michal Balhar Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-12-23 2022-12-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Woof, s.r.o.RPO
Sídlo
Planét 3244/8
Vznik
2017-12-23 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51269911RPO
DIČ
2120663369FS
IČ DPH
SK2120663369 · aktívneFS
NACE
9699
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-06-05 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Dunajská Streda Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" - Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm.e) zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Woof, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51269911/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51269911/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51269911",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →