SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 PMBach s.r.o.

  • IČO51258625
  • DIČ2120646814
  • IČ DPHSK2120646814
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 3 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 98/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 201k € Zisk 17k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
201k €
↘ -39.1% YoY
EBITDA · 2024
55k €
Čistý zisk · 2024
17k €
Aktíva spolu
247k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
3
Σ 63k €
Kredit
A+· 98/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 65
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 120k 239k 363k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 201k € 55k € 17k € 247k € RUZ závierka
2023 330k € 55k € 34k € 161k € RUZ závierka
2022 265k € 41k € 27k € 143k € RUZ závierka
2021 162k € 43k € 31k € 105k € RUZ závierka
2020 54k € 11k € 7 410 € 27k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby201 tis. €330 tis. €265 tis. €162 tis. €54 tis. €15 tis. €
EBITDA55 tis. €55 tis. €41 tis. €43 tis. €11 tis. €7 tis. €
EBITDA marža27.3 %16.8 %15.6 %26.2 %21 %49 %
Čistý zisk17 tis. €34 tis. €27 tis. €31 tis. €7 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu247 tis. €161 tis. €143 tis. €105 tis. €27 tis. €16 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Bachleda
Od 2022-11-15
PB
Konateľ
Peter Bachleda
Od 2017-12-19
PB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Peter Bachleda
Od 2017-12-19
Do 2022-11-14

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Peter Bachleda
od 2023-09-06
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
PMBach s.r.o.RPO
Sídlo
Kuzmányho 5100/3
Vznik
2017-12-19 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51258625RPO
DIČ
2120646814FS
IČ DPH
SK2120646814 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
IBAN
SK1275000000004027470094FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv 63k € celková hodnota 2025-04-15 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-04-15 Obec Markovce Kúpna zmluva - Gastro vybavenie MŠ novostavba 61k €
2022-03-04 Stredná odborná škola hotelová Zmluva o dielo - vybavenie baristickej učebne 2 022 €
2024-02-23 JuBaSa s.r.o. Objednávka č. 202401 - Kuchynské vybavenie - dotácia z MIRRI 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
PMBach s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51258625/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51258625/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51258625",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →