JEDNODUCHÁ SPOLOČNOSŤ NA AKCIE Štandardný profil

🇸🇰 ADM Agro Invest j.s.a.

  • IČO51241251
  • DIČ2120671003
  • IČ DPHSK2120671003
  • NACE0142 · Chov ost.dobytka,byvolov

Jednoduchá spoločnosť na akcie, registrovaná 2017, so sídlom v Banská Bystrica, SK. Pôsobí v odvetví Chov ost.dobytka,byvolov, 15 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
76k €
↘ -24.2% YoY
EBITDA · 2024
42k €
Čistý zisk · 2024
32k €
Aktíva spolu
1.6mil. €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
15
Σ 147k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 37k 73k 111k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 76k € 42k € 32k € 1.6 mil. € RUZ závierka
2023 101k € 84k € 11k € 1.75 mil. € RUZ závierka
2022 96k € 6 154 € 3 278 € 1.57 mil. € RUZ závierka
2021 85k € -19k € -144k € 1.24 mil. € RUZ závierka
2020 35k € 35k € -36k € 1.02 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby76 tis. €101 tis. €96 tis. €85 tis. €35 tis. €27 tis. €
EBITDA42 tis. €84 tis. €6 tis. €-19 tis. €35 tis. €55 tis. €
EBITDA marža55.5 %83.5 %6.4 %-22.1 %100.1 %201.5 %
Čistý zisk32 tis. €11 tis. €3 tis. €-144 tis. €-36 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu1.60 M €1.75 M €1.57 M €1.24 M €1.02 M €779 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PO
Predseda predstavenstva
Peter Oťahel
Od 2021-02-28
MP
Člen predstavenstva
Miroslav Polovinčák
Od 2021-02-28
Do 2024-06-20
MP
Člen predstavenstva
Miroslav Polovinčák
Od 2021-02-28
Do 2024-06-07

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Michal Caban predseda predstavenstva 2020-07-10 2021-02-28
Mgr. Michal Caban predseda predstavenstva 2020-07-10 2021-02-27
Peter Oťahel člen predstavenstva 2020-07-10 2021-02-27
Peter Oťahel člen predstavenstva 2020-07-10 2021-02-28
Mgr. Michal Caban člen predstavenstva 2018-11-06 2020-07-10
Mgr. Michal Caban člen predstavenstva 2018-11-06 2020-07-31
Ing. Andrej Konkoľ Predseda predstavenstva 2017-11-24 2020-07-08
Ing. Andrej Konkoľ Predseda predstavenstva 2017-11-24 2020-07-07

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Krchňák
od 2024-06-25
Juraj Krchňák
od 2020-09-08 · do 2024-06-25
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
ADM Agro Invest j.s.a.RPO
Sídlo
Dolná 28
Vznik
2017-11-24 · 9 rokov
Právna forma
Jednoduchá spoločnosť na akcieRPO
IČO
51241251RPO
DIČ
2120671003FS
IČ DPH
SK2120671003 · aktívneFS
NACE
0142 · Chov ost.dobytka,byvolov
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Banská Bystrica
Krajina
SK
IBAN
SK6411000000002942051353FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
15 zmlúv 147k € celková hodnota 2025-10-28 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-09-26 Pôdohospodárska platobná agentúra ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU 041BB520358 56k €
2022-12-15 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva o poskytnutí nenávratného finančného príspevku č. 041BB500225 35k €
2022-11-29 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SMS2022/01781 o poskytnutí dotácie na sucho 15k €
2024-10-28 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2024/02159 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 7 155 €
2023-11-22 Pôdohospodárska platobná agentúra Zmluva č.SPZ2023/00735 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach 6 933 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
ADM Agro Invest j.s.a. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51241251/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51241251/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51241251",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →