SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 C&A Logistics Nove Mesto s.r.o.

  • IČO51241099
  • DIČ2120692750
  • IČ DPHSK2120692750
  • NACE5210 · Skladovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Kočovce, SK. Pôsobí v odvetví Skladovanie.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 100/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Important Príloha · transport-logistics
Tržby · 2025 6.7 mil. € Zisk 383k €
Zamestnanci 100–149 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
6.7mil. €
↘ -5.2% YoY
EBITDA · 2025
3.2mil. €
Čistý zisk · 2025
383k €
Aktíva spolu
11.75mil. €
Zamestnanci
100–149
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 3M 5M 8M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 6.7 mil. € 3.2 mil. € 383k € 11.75 mil. € RUZ závierka
2024 7.07 mil. € 865k € 269k € 10.3 mil. € RUZ závierka
2023 6.83 mil. € 876k € 262k € 10.99 mil. € RUZ závierka
2022 5.96 mil. € 1.03 mil. € 233k € 9.95 mil. € RUZ závierka
2021 5.51 mil. € 1.03 mil. € 206k € 9.38 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby6.70 M €7.07 M €6.83 M €5.96 M €5.51 M €7.12 M €
EBITDA3.20 M €865 tis. €876 tis. €1.03 M €1.03 M €1.11 M €
EBITDA marža47.7 %12.2 %12.8 %17.4 %18.8 %15.6 %
Čistý zisk383 tis. €269 tis. €262 tis. €233 tis. €206 tis. €264 tis. €
Aktíva spolu11.75 M €10.30 M €10.99 M €9.95 M €9.38 M €9.46 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

MS
Konateľ
Maximilian Schüssler
Od 2026-03-13
MJ
Konateľ
Mag. Juliette Catherine Bachinger
Od 2026-01-09
IR
Konateľ
Ionut-Cătălin Roșca
Od 2024-05-27

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Riziky Konateľ 2024-05-27
Benjamin Leth Andersen Konateľ 2023-04-01 2026-04-07
Benjamin Leth Andersen Konateľ 2023-04-01 2026-03-13
Rodolphe De Campos Konateľ 2023-01-02 2026-01-15
Rodolphe De Campos Konateľ 2023-01-02 2026-01-21
Cristian Codrea Konateľ 2019-04-03 2023-09-30
Cristian Codrea Konateľ 2019-04-03 2022-08-17
Cristian Codrea Konateľ 2019-04-03 2019-09-20
Cristian Codrea Konateľ 2019-04-03 2023-11-10

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
C&A Logistics Nove Mesto s.r.o.RPO
Sídlo
Rakoľuby 241
Vznik
2018-02-03 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51241099RPO
DIČ
2120692750FS
IČ DPH
SK2120692750 · aktívneFS
NACE
5210 · Skladovanie
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Kočovce
Krajina
SK
IBAN
NL08DEUT0265219876FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3A podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
ImportantKlasifikácia subjektu
C&A Logistics Nove Mesto s.r.o. je zaradená ako important subjekt podľa prílohy II · transport-logistics. Firma má povinnosť oznamovať kybernetické bezpečnostné incidenty do 24 hodín, podstúpiť externý audit raz za dva roky a registrovať sa v NÚKIB.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51241099/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51241099/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51241099",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →