SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 TOMATO s.r.o.
- IČO51219506
- DIČ2120637200
- NACE6220
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví 6220.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 80/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
22k €
Zisk 2 874 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
22k €
↗ +37.5% YoY
EBITDA · 2025
3 298 €
Čistý zisk · 2025
2 874 €
Aktíva spolu
92k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 80/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
80 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22k € | 3 298 € | 2 874 € | 92k € | RUZ závierka |
| 2024 | 16k € | 2 300 € | 20k € | 71k € | RUZ závierka |
| 2023 | 16k € | 15k € | 21k € | 41k € | RUZ závierka |
| 2022 | 23k € | 924 € | 736 € | 18k € | RUZ závierka |
| 2021 | 14k € | 560 € | 493 € | 16k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 22 tis. € | 16 tis. € | 16 tis. € | 23 tis. € | 14 tis. € | 48 tis. € |
| EBITDA | 3 tis. € | 2 tis. € | 15 tis. € | 924 € | 560 € | 544 € |
| EBITDA marža | 15.1 % | 14.5 % | 92 % | 4.1 % | 4.1 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | 20 tis. € | 21 tis. € | 736 € | 493 € | 479 € |
| Aktíva spolu | 92 tis. € | 71 tis. € | 41 tis. € | 18 tis. € | 16 tis. € | 5 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Páleník
MM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Martin Mišánek
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Páleník
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Martin Mišánek | Konateľ | 2021-05-21 | — |
| Inna Shchur | Konateľ | 2018-08-10 | 2021-05-21 |
| Inna Shchur | Konateľ | 2018-08-10 | 2021-05-20 |
| Inna Shchur | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-22 | 2021-05-20 |
| Milan Viskup | Konateľ | 2017-11-22 | 2018-09-04 |
| Milan Viskup | Konateľ | 2017-11-22 | 2018-08-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
TOMATO s.r.o.RPO
Sídlo
Gogoľova 3297/3
Vznik
2017-11-22 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51219506RPO
DIČ
2120637200FS
NACE
6220
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
TOMATO s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51219506/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51219506/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51219506", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →