SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JLD, s.r.o.

  • IČO51219344
  • DIČ2120629489
  • IČ DPHSK2120629489
  • NACE2599 · Výroba ost.kovových výr.

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Kapušany, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.kovových výr., 15 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 91/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 244k € Zisk -96k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
244k €
↗ +86.6% YoY
EBITDA · 2024
-90k €
Čistý zisk · 2024
-96k €
Aktíva spolu
9 163 €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
15
Σ 2.37 mil. €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 89k 177k 269k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 244k € -90k € -96k € 9 163 € RUZ závierka
2023 131k € 5 589 € 1 784 € 51k € RUZ závierka
2022 44k € -264 € -419 € 39k € RUZ závierka
2021 2 361 € 37 € -82 € 8 848 € RUZ závierka
2020 5 308 € 101 € -3 € 8 930 € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby244 tis. €131 tis. €44 tis. €2 tis. €5 tis. €6 tis. €
EBITDA-90 tis. €6 tis. €-264 €37 €101 €564 €
EBITDA marža-36.9 %4.3 %-0.6 %1.6 %1.9 %10.1 %
Čistý zisk-96 tis. €2 tis. €-419 €-82 €-3 €364 €
Aktíva spolu9 tis. €51 tis. €39 tis. €9 tis. €9 tis. €10 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Drál
Od 2022-09-01
JD
Konateľ
Juraj Drál
Od 2017-11-17
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Drál
Od 2017-11-17
Do 2022-08-31

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Juraj Drál
od 2022-09-13
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JLD, s.r.o.RPO
Sídlo
Pod hradom 250/4
Vznik
2017-11-17 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51219344RPO
DIČ
2120629489FS
IČ DPH
SK2120629489 · aktívneFS
NACE
2599 · Výroba ost.kovových výr.
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Kapušany
Krajina
SK
IBAN
SK7009000000005138847477FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
15 zmlúv 2.37 mil. € celková hodnota 2026-04-30 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2025-07-17 Obec Slovinky Dodatok č.2 ku Zmluve o dielo uzatvorenej dňa 29.01.2025 377k €
2025-04-25 Obec Slovinky Dodatok č. 1 367k €
2025-01-29 Obec Slovinky Zmluva o dielo 367k €
2025-11-21 Obec Hincovce Zmluva o dielo 227k €
2026-03-19 Obec Kluknava Dodatok č. 1 k Zmluve o dielo č. 114/2025 211k €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JLD, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51219344/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51219344/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51219344",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →