SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 O.K. company s.r.o.

  • IČO51201518
  • DIČ2120636771
  • IČ DPHSK2120636771
  • NACE7020

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Kálnica, SK. Pôsobí v odvetví 7020.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 84/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 539k € Zisk -33k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
539k €
↘ -8.7% YoY
EBITDA · 2024
-5 442 €
Čistý zisk · 2024
-33k €
Aktíva spolu
272k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 84/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A
84 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 214k 429k 649k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 539k € -5 442 € -33k € 272k € RUZ závierka
2023 590k € 53k € 22k € 345k € RUZ závierka
2022 212k € 1 032 € -11k € 81k € RUZ závierka
2021 71k € 7 476 € -1 181 € 15k € RUZ závierka
2020 68k € -1 404 € -10k € 20k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby539 tis. €590 tis. €212 tis. €71 tis. €68 tis. €72 tis. €
EBITDA-5 tis. €53 tis. €1 tis. €7 tis. €-1 tis. €4 tis. €
EBITDA marža-1 %8.9 %0.5 %10.5 %-2.1 %5.7 %
Čistý zisk-33 tis. €22 tis. €-11 tis. €-1 tis. €-10 tis. €-1 tis. €
Aktíva spolu272 tis. €345 tis. €81 tis. €15 tis. €20 tis. €36 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

NO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Nikola Ondrejová
Od 2025-10-03
JO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jakub Ondrej
Od 2023-01-13
JO
Konateľ
Jakub Ondrej
Od 2017-11-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Nikola Ondrejová Konateľ 2017-11-28
Nikola Lendacká Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-01-13 2025-10-02
Jakub Ondrej Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-28 2023-01-12
Nikola Lendacká Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-28 2023-01-12
Nikola Lendacká Konateľ 2017-11-28 2025-10-02

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Nikola Ondrejová
od 2025-10-17
Jakub Ondrej
od 2022-09-16
Nikola Lendacká
od 2022-09-16 · do 2025-10-17
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
O.K. company s.r.o.RPO
Sídlo
Kálnica 102
Vznik
2017-11-28 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51201518RPO
DIČ
2120636771FS
IČ DPH
SK2120636771 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Kálnica
Krajina
SK
IBAN
SK2509000000005138679119FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
O.K. company s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51201518/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51201518/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51201518",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →