SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 DENEVY Slovakia, s.r.o.

  • IČO51191849
  • DIČ2120624451
  • IČ DPHSK2120624451
  • NACE6220

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví 6220.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 92/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 309k € Zisk 20k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
309k €
↗ +67.1% YoY
EBITDA · 2025
56k €
Čistý zisk · 2025
20k €
Aktíva spolu
260k €
Zamestnanci
1
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 632 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 112k 225k 340k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 309k € 56k € 20k € 260k € RUZ závierka
2024 185k € 63k € 37k € 135k € RUZ závierka
2023 160k € 16k € 3 208 € 60k € RUZ závierka
2022 133k € 28k € 16k € 63k € RUZ závierka
2021 91k € 4 286 € 1 927 € 44k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby309 tis. €185 tis. €160 tis. €133 tis. €91 tis. €60 tis. €
EBITDA56 tis. €63 tis. €16 tis. €28 tis. €4 tis. €12 tis. €
EBITDA marža18.2 %34.2 %9.8 %21.1 %4.7 %19.5 %
Čistý zisk20 tis. €37 tis. €3 tis. €16 tis. €2 tis. €5 tis. €
Aktíva spolu260 tis. €135 tis. €60 tis. €63 tis. €44 tis. €30 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Adam Hyben
Od 2025-07-09
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Alexander Hyben
Od 2025-07-09
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anna Hybenová
Od 2025-07-09

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Anna Hybenová Konateľ 2025-06-19
Michal Vittek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-05
Michal Vittek Konateľ 2017-11-03
Andrej Hyben Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-08-05 2025-07-08
Andrej Hyben Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-03 2022-08-04
Andrej Hyben Konateľ 2017-11-03 2024-01-10
Andrej Hyben Konateľ 2017-11-03 2025-07-08
Michal Vittek Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-11-03 2022-08-04

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DENEVY Slovakia, s.r.o.RPO
Sídlo
Černyševského 10
Vznik
2017-11-03 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51191849RPO
DIČ
2120624451FS
IČ DPH
SK2120624451 · aktívneFS
NACE
6220
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK0983300000002701331979FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DENEVY Slovakia, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51191849/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51191849/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51191849",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →