SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Zvýšené riziko

🇸🇰 GRADE plus s. r. o.

  • IČO51189241
  • DIČ2120651973
  • IČ DPHSK2120651973
  • NACE7311 · Reklamné agentúry

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.

Compliance Zvýšené riziko Materiálne riziko
Kredit D · 47/100 Zvýšené riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 4 296 € Zisk -11k €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
4 296 €
↘ -93.5% YoY
EBITDA · 2024
-10k €
Čistý zisk · 2024
-11k €
Aktíva spolu
29k €
Zamestnanci
2
Kredit
D· 47/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Zvýšené riziko

Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 5 930 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 122 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
D
47 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 64
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 187k 375k 568k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 4 296 € -10k € -11k € 29k € RUZ závierka
2023 66k € 1 050 € 830 € 43k € RUZ závierka
2022 229k € 1 431 € 1 131 € 43k € RUZ závierka
2021 516k € 3 773 € 2 981 € 139k € RUZ závierka
2020 273k € 3 806 € 2 913 € 53k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby4 tis. €66 tis. €229 tis. €516 tis. €273 tis. €175 tis. €
EBITDA-10 tis. €1 tis. €1 tis. €4 tis. €4 tis. €3 tis. €
EBITDA marža-242.2 %1.6 %0.6 %0.7 %1.4 %1.9 %
Čistý zisk-11 tis. €830 €1 tis. €3 tis. €3 tis. €3 tis. €
Aktíva spolu29 tis. €43 tis. €43 tis. €139 tis. €53 tis. €20 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Medús
Od 2022-07-29
ŠH
Konateľ
Šarlota Hupková
Od 2018-02-01
JM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Juraj Medús
Od 2018-02-17
Do 2022-07-28

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Ondrej Mizerák, M. Sc. Konateľ 2018-01-01 2018-02-16
Ing. Ondrej Mizerák, M. Sc. Konateľ 2018-01-01 2018-02-01

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
GRADE plus s. r. o.RPO
Sídlo
Bajkalská 2C
Vznik
2018-01-01 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51189241RPO
DIČ
2120651973FS
IČ DPH
SK2120651973 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK3302000000003996758156FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
GRADE plus s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51189241/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51189241/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51189241",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →