SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 DREMIK s. r. o.
- IČO51188074
- DIČ2120638509
- IČ DPHSK2120638509
- NACE1628
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Vitanová, SK. Pôsobí v odvetví 1628, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 91/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2.92mil. €
↗ +19.3% YoY
EBITDA · 2025
108k €
Čistý zisk · 2025
37k €
Aktíva spolu
517k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
2
Σ 13k €
Kredit
A+· 91/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
91 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.92 mil. € | 108k € | 37k € | 517k € | RUZ závierka |
| 2024 | 2.44 mil. € | 54k € | 11k € | 469k € | RUZ závierka |
| 2023 | 3 782 € | -81 € | -258 € | 323k € | RUZ závierka |
| 2022 | 6 608 € | 1 053 € | -731 € | 7 286 € | RUZ závierka |
| 2021 | 44k € | 2 559 € | 648 € | 8 979 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2.92 M € | 2.44 M € | 4 tis. € | 7 tis. € | 44 tis. € | 34 tis. € |
| EBITDA | 108 tis. € | 54 tis. € | -81 € | 1 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € |
| EBITDA marža | 3.7 % | 2.2 % | -2.1 % | 15.9 % | 5.9 % | 6.2 % |
| Čistý zisk | 37 tis. € | 11 tis. € | -258 € | -731 € | 648 € | 467 € |
| Aktíva spolu | 517 tis. € | 469 tis. € | 323 tis. € | 7 tis. € | 9 tis. € | 14 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
LM
Konateľ
Lukáš Miklušek
JD
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Dreveňák
JD
Konateľ
Ján Dreveňák
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Lenka Molitorisová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-11-09 | 2023-12-19 |
| Lenka Molitorisová | Konateľ | 2017-11-10 | 2023-12-19 |
| Lenka Molitorisová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-10 | 2022-11-08 |
| Lenka Molitorisová | Konateľ | 2017-11-10 | 2019-10-09 |
| Lenka Molitorisová | Konateľ | 2017-11-10 | 2023-12-06 |
| Peter Molitoris | Konateľ | 2017-11-10 | 2023-12-06 |
| Peter Molitoris | Konateľ | 2017-11-10 | 2019-10-09 |
| Peter Molitoris | Konateľ | 2017-11-10 | 2023-12-19 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Ján Dreveňák
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
DREMIK s. r. o.RPO
Sídlo
Vitanová 204
Vznik
2017-11-10 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51188074RPO
DIČ
2120638509FS
IČ DPH
SK2120638509 · aktívneFS
NACE
1628
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Vitanová
Krajina
SK
IBAN
SK7002000000004899246751FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-04-11 | Správa Tatranského národného parku so sídlom v Tatranskej Lomnici | Kúpna zmluva č. 73/2025/TANAP | 13k € |
| 2025-05-07 | TEHOS, s.r.o. | Kúpna zmluva na predaj a odber palivového dreva č. 5/2025 | 0 € |
| 2021-05-07 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Námestovo | D O H O D A o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenia č. 1, 3A, 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DREMIK s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51188074/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51188074/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51188074", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →