SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Rideta Dental Clinic s.r.o.
- IČO51180481
- DIČ2120626189
- IČ DPHSK2120626189
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax, 6 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 99/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
656k €
↗ +7.1% YoY
EBITDA · 2025
156k €
Čistý zisk · 2025
92k €
Aktíva spolu
329k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
6
Σ 0 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
99 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Stopa v CRZ
80
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 656k € | 156k € | 92k € | 329k € | RUZ závierka |
| 2024 | 612k € | 164k € | 107k € | 371k € | RUZ závierka |
| 2023 | 544k € | 160k € | 102k € | 286k € | RUZ závierka |
| 2022 | 442k € | 124k € | 72k € | 251k € | RUZ závierka |
| 2021 | 389k € | 109k € | 58k € | 238k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 656 tis. € | 612 tis. € | 544 tis. € | 442 tis. € | 389 tis. € | 243 tis. € |
| EBITDA | 156 tis. € | 164 tis. € | 160 tis. € | 124 tis. € | 109 tis. € | 26 tis. € |
| EBITDA marža | 23.7 % | 26.7 % | 29.4 % | 28.1 % | 27.9 % | 10.7 % |
| Čistý zisk | 92 tis. € | 107 tis. € | 102 tis. € | 72 tis. € | 58 tis. € | 17 tis. € |
| Aktíva spolu | 329 tis. € | 371 tis. € | 286 tis. € | 251 tis. € | 238 tis. € | 135 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mudr. Anna Matejová
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mudr. Barbora Šebestová
ŠM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Štefan Machajdík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mudr. Anna Matejová | Konateľ | 2017-11-11 | — |
| Mudr. Barbora Šebestová | Konateľ | 2017-11-11 | — |
| Štefan Machajdík | Konateľ | 2017-11-11 | — |
| Mudr. Anna Matejová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-11 | 2022-10-10 |
| Mudr. Barbora Šebestová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-11 | 2022-10-10 |
| Štefan Machajdík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-11-11 | 2022-05-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 11 polí.
Obchodné meno
Rideta Dental Clinic s.r.o.RPO
Sídlo
Gašparíkova 3330/3
Vznik
2017-11-11 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51180481RPO
DIČ
2120626189FS
IČ DPH
SK2120626189 · aktívneFS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-06-24 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2025-03-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-06-26 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-05-17 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2022-04-28 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rideta Dental Clinic s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51180481/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51180481/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51180481", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →