🇸🇰 Európska spoločnosť · Bratislava - mestská časť Nové Mesto · SK
iconiX SE
IČO51157250DIČ2120709250IČ DPHSK2120709250NACE5510 · Hotelové ubytovanieEST.2017 · 9r.
Compliance · Štandardný profilKredit · A+ · 100/10020–24 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Štandardný profil
Všetky rizikové kontroly v poriadku. Štandardný onboarding.
Prečo? Bez rizikových signálov.
BonitaA+ · 100/100
A+
100/100
Najvyššia bonita · veľmi nízke riziko zlyhania v 12 mes.
↑ Lepšie než median odvetvia
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
1.6mil. €
↘ -9.3% YoY
EBITDA · 2025
433k €
Čistý zisk · 2025
192k €
Aktíva spolu
3.3mil. €
Zamestnanci
20–24
CRZ zmluvy
4
Σ 65k €
EU projekty
1
Σ 64k €
Kredit
A+· 100/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
100 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
70
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
iconiX SE nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.6 mil. € | 433k € | 192k € | 3.3 mil. € | RUZ závierka |
| 2024 | 1.77 mil. € | 796k € | 471k € | 3.37 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.5 mil. € | 552k € | 300k € | 2.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.16 mil. € | 378k € | 167k € | 2.97 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 851k € | 308k € | 162k € | 2.63 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.60 M € | 1.77 M € | 1.50 M € | 1.16 M € | 851 tis. € | 932 tis. € |
| EBITDA | 433 tis. € | 796 tis. € | 552 tis. € | 378 tis. € | 308 tis. € | 253 tis. € |
| EBITDA marža | 27 % | 45 % | 36.9 % | 32.7 % | 36.2 % | 27.2 % |
| Čistý zisk | 192 tis. € | 471 tis. € | 300 tis. € | 167 tis. € | 162 tis. € | 146 tis. € |
| Aktíva spolu | 3.30 M € | 3.37 M € | 2.88 M € | 2.97 M € | 2.63 M € | 2.32 M € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-05-09 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O POSKYTNUTÍ NENÁVRATNÉHO FINANČNÉHO PRÍSPEVKU Číslo zmluvy: KZP-PO4-SC411-2022-79/CTK9 | 45k € |
| 2026-04-27 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Liptovský Mikuláš | Dohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy | 11k € |
| 2026-01-16 | Obec Demänovská Dolina | Kúpna zmluva | 8 900 € |
| 2020-06-08 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí dotácie | 8 000 € |
| 2023-07-21 | Ministerstvo životného prostredia Slovenskej republiky | ZMLUVA O ZRIADENÍ ZÁLOŽNÉHO PRÁVA na hnuteľné veci č. KZP-PO4-SC411-2022-79/CTK9/ZZ/1 | 0 € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MP
Člen dozorného orgánu
Matej Petráš
MH
Člen dozorného orgánu
Marcela Holigová
AB
Člen dozorného orgánu
Anna Brezinová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Oliver Matuláni | predseda | 2018-09-26 | — |
| Matej Petráš | Člen dozorného orgánu | 2022-10-17 | 2023-01-31 |
| Matej Petráš | Člen dozorného orgánu | 2022-10-17 | 2023-04-12 |
| Martin Brezina | Člen dozorného orgánu | 2018-09-26 | 2022-01-08 |
| Martin Brezina | Člen dozorného orgánu | 2018-09-26 | 2022-11-22 |
| Ing. Oliver Matuláni | Člen dozorného orgánu | 2017-10-17 | 2018-09-26 |
| Ing. Oliver Matuláni | Člen dozorného orgánu | 2017-10-17 | 2018-11-07 |
| Miroslav Janek | Člen dozorného orgánu | 2017-10-17 | 2018-11-07 |
| Miroslav Janek | Člen dozorného orgánu | 2017-10-17 | 2018-09-26 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
iconiX SERPO
Sídlo
Pionierska 1587/13
Vznik
2017-10-17 · 9 rokov
Právna forma
Európska spoločnosťRPO
IČO
51157250RPO
DIČ
2120709250FS
IČ DPH
SK2120709250 · aktívneFS
NACE
5510 · Hotelové ubytovanie
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK1509000000005152390928FS
Bankové účty
4 evidovanýchFS
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51157250/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51157250/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51157250", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.