SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 VistaRail s.r.o.

  • IČO51109514
  • DIČ2120600900
  • IČ DPHSK2120600900
  • NACE5226

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Košice - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví 5226, 27 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 89/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
17.4mil. €
↘ -19.3% YoY
EBITDA · 2024
531k €
Čistý zisk · 2024
389k €
Aktíva spolu
4.04mil. €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
27
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Stopa v CRZ 100
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 10M 19M 29M 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 17.4 mil. € 531k € 389k € 4.04 mil. € RUZ závierka
2023 21.55 mil. € 360k € 252k € 2.52 mil. € RUZ závierka
2022 26.2 mil. € 671k € 497k € 3.31 mil. € RUZ závierka
2021 15.25 mil. € 272k € 153k € 3.12 mil. € RUZ závierka
2020 12.99 mil. € 220k € 125k € 2.33 mil. € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby17.40 M €21.55 M €26.20 M €15.25 M €12.99 M €7.53 M €
EBITDA531 tis. €360 tis. €671 tis. €272 tis. €220 tis. €287 tis. €
EBITDA marža3.1 %1.7 %2.6 %1.8 %1.7 %3.8 %
Čistý zisk389 tis. €252 tis. €497 tis. €153 tis. €125 tis. €212 tis. €
Aktíva spolu4.04 M €2.52 M €3.31 M €3.12 M €2.33 M €1.07 M €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

ID
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Daniel Ferencz
Od 2022-05-20
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Michal Špak
Od 2022-05-20
ID
Konateľ
Ing. Daniel Ferencz
Od 2017-09-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Ing. Radim Ječný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2023-01-21 2025-10-27
Ing. Michal Špak Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-03-05 2022-05-19
Ing. Radim Ječný Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-03-05 2023-01-20
Ing. Daniel Ferencz Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-09-23 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
VistaRail s.r.o.RPO
Sídlo
Moyzesova 1030/38
Vznik
2017-09-23 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51109514RPO
DIČ
2120600900FS
IČ DPH
SK2120600900 · aktívneFS
NACE
5226
NUTS región
Košický kraj
Obec
Košice - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2875000000004027903881FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
27 zmlúv 0 € celková hodnota 2026-01-02 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2026-01-02 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Čiastková zmluva č.1/2026 0 €
2026-01-01 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Čiastková zmluva č.1/2026 0 €
2025-12-31 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Rámcová zmluva č. Z050/2026 0 €
2025-12-18 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Čiastková zmluva č.05/2025 k RZ Z050/2025 0 €
2025-11-03 Železničná spoločnosť Cargo Slovakia, a.s. Dodatok k ZoPPC 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
VistaRail s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51109514/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51109514/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51109514",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →