SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AB Solid s.r.o.
- IČO51098024
- DIČ2120690011
- IČ DPHSK2120690011
- NACE7311 · Reklamné agentúry
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2018, so sídlom v Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, SK. Pôsobí v odvetví Reklamné agentúry.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
113k €
Zisk -4 334 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
113k €
↘ -2.1% YoY
EBITDA · 2024
57k €
Čistý zisk · 2024
-4 334 €
Aktíva spolu
871k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2018
· 8 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
64
Profitabilita
30
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 113k € | 57k € | -4 334 € | 871k € | RUZ závierka |
| 2023 | 115k € | 87k € | 47k € | 1.51 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 83k € | 24k € | -28k € | 948k € | RUZ závierka |
| 2021 | 65k € | -949 € | -71k € | 997k € | RUZ závierka |
| 2020 | 32k € | -19k € | -54k € | 1.07 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 113 tis. € | 115 tis. € | 83 tis. € | 65 tis. € | 32 tis. € | 5 tis. € |
| EBITDA | 57 tis. € | 87 tis. € | 24 tis. € | -949 € | -19 tis. € | 3 tis. € |
| EBITDA marža | 50.9 % | 75 % | 29.5 % | -1.5 % | -61 % | 66 % |
| Čistý zisk | -4 tis. € | 47 tis. € | -28 tis. € | -71 tis. € | -54 tis. € | -10 tis. € |
| Aktíva spolu | 871 tis. € | 1.51 M € | 948 tis. € | 997 tis. € | 1.07 M € | 136 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Andrej Belvončík
MA
Konateľ
Mgr. Alica Belvončíková
AB
Konateľ
Andrej Belvončík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Andrej Belvončík | Konateľ | 2018-02-17 | 2020-11-10 |
| Andrej Belvončík | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-02-17 | 2020-11-10 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (3)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AB Solid s.r.o.RPO
Sídlo
Pasienkova 25015/2D
Vznik
2018-02-17 · 8 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51098024RPO
DIČ
2120690011FS
IČ DPH
SK2120690011 · aktívneFS
NACE
7311 · Reklamné agentúry
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
Krajina
SK
IBAN
SK3909000000005167863548FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AB Solid s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51098024/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51098024/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51098024", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →