SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 black.xyz s. r. o.

  • IČO51057093
  • DIČ2120576568
  • IČ DPHSK2120576568
  • NACE3240 · Výroba hier a hračiek

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Výroba hier a hračiek.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
240k €
↗ +13.6% YoY
EBITDA · 2024
19k €
Čistý zisk · 2024
5 001 €
Aktíva spolu
48k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 82/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 21 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 87k 174k 264k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 240k € 19k € 5 001 € 48k € RUZ závierka
2023 211k € 26k € 15k € 65k € RUZ závierka
2022 179k € 16k € 6 059 € 59k € RUZ závierka
2021 155k € 4 510 € -9 827 € 23k € RUZ závierka
2020 131k € -772 € -2 429 € 67k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby240 tis. €211 tis. €179 tis. €155 tis. €131 tis. €185 tis. €
EBITDA19 tis. €26 tis. €16 tis. €5 tis. €-772 €-43 tis. €
EBITDA marža8 %12.5 %9 %2.9 %-0.6 %-23.2 %
Čistý zisk5 tis. €15 tis. €6 tis. €-10 tis. €-2 tis. €-61 tis. €
Aktíva spolu48 tis. €65 tis. €59 tis. €23 tis. €67 tis. €59 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

Konateľ
Jakub Ševčík
Od 2023-11-20
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jakub Ševčík
Od 2023-05-31
II
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Igor Grošaft
Od 2021-10-23

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Alexander Nagy Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2021-10-23 2023-11-29
Ing. Igor Grošaft Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-15 2021-10-22
Alexander Nagy Konateľ 2019-05-06 2023-11-20
Alexander Nagy Konateľ 2019-05-06 2023-11-29
Alexander Nagy Konateľ 2019-05-06 2021-04-14
Mário Adamčík Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-08-19 2021-10-22
Mário Adamčík Konateľ 2017-08-19 2019-05-14
Mário Adamčík Konateľ 2017-08-19 2019-05-06

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
black.xyz s. r. o.RPO
Sídlo
Gorkého 15
Vznik
2017-08-19 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51057093RPO
DIČ
2120576568FS
IČ DPH
SK2120576568 · aktívneFS
NACE
3240 · Výroba hier a hračiek
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK0409000000005134228943FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
3 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2019-04-18 Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Zmluva o spolupráci 5 000 €
2020-07-14 Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s. Uznanie dlhu a dohoda o jeho splátkach uzatvorená v zmysle §558 688 €
2021-01-19 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Košice D O H O D A číslo: 21/41/54E/239 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ - Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
black.xyz s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/51057093/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/51057093/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "51057093",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →