SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Golden Bau s.r.o.
- IČO51012669
- DIČ2120564149
- IČ DPHSK2120564149
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Petržalka, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
38k €
Zisk -55k €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
38k €
↘ -89.8% YoY
EBITDA · 2025
-25k €
Čistý zisk · 2025
-55k €
Aktíva spolu
828k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
2
Σ 0 €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
22 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
30
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38k € | -25k € | -55k € | 828k € | RUZ závierka |
| 2024 | 377k € | 84k € | 52k € | 622k € | RUZ závierka |
| 2023 | 212k € | -153k € | -183k € | 287k € | RUZ závierka |
| 2022 | 173k € | 2 841 € | 11 € | 610k € | RUZ závierka |
| 2021 | 541k € | 1 822 € | -10k € | 541k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 38 tis. € | 377 tis. € | 212 tis. € | 173 tis. € | 541 tis. € | 204 tis. € |
| EBITDA | -25 tis. € | 84 tis. € | -153 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | -92 tis. € |
| EBITDA marža | -65 % | 22.4 % | -72.1 % | 1.6 % | 0.3 % | -45.1 % |
| Čistý zisk | -55 tis. € | 52 tis. € | -183 tis. € | 11 € | -10 tis. € | -98 tis. € |
| Aktíva spolu | 828 tis. € | 622 tis. € | 287 tis. € | 610 tis. € | 541 tis. € | 836 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
FK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Kollár
FK
Konateľ
František Kollár
FK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
František Kollár
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| František Kollár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-07-12 | 2019-11-14 |
| Eva Kollárová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-21 | 2019-07-11 |
| František Kollár | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-21 | 2019-07-11 |
| František Kollár | Konateľ | 2017-07-21 | 2019-11-14 |
| František Kollár | Konateľ | 2017-07-21 | 2019-07-11 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Golden Bau s.r.o.RPO
Sídlo
Ulica závodu Matador 4030/4
Vznik
2017-07-21 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51012669RPO
DIČ
2120564149FS
IČ DPH
SK2120564149 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Petržalka
Krajina
SK
IBAN
SK1411000000002946043027FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-07-22 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 2/1000234555 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
| 2025-07-22 | Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s. | ZMLUVA č.: 2/1000234550 o dodávke vody z verejného vodovodu a odvádzaní odpadových vôd verejnou kanalizáciou | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Golden Bau s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51012669/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51012669/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51012669", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →