SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 KOCHT s.r.o.
- IČO51010810
- DIČ2120564765
- IČ DPHSK2120564765
- NACE4671 · Veľkoobchod s palivami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Ochtiná, SK. Pôsobí v odvetví Veľkoobchod s palivami, 48 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 89/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.2 mil. €
Zisk 1 913 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.2mil. €
↘ -15.3% YoY
EBITDA · 2024
70k €
Čistý zisk · 2024
1 913 €
Aktíva spolu
1.4mil. €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
48
Σ 4.29 mil. €
Kredit
A· 89/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
89 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
100
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.2 mil. € | 70k € | 1 913 € | 1.4 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.42 mil. € | 124k € | 4 240 € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.97 mil. € | 121k € | 16k € | 1.34 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.69 mil. € | 72k € | 27k € | 746k € | RUZ závierka |
| 2020 | 985k € | 32k € | 12k € | 514k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.20 M € | 1.42 M € | 1.97 M € | 1.69 M € | 985 tis. € | 227 tis. € |
| EBITDA | 70 tis. € | 124 tis. € | 121 tis. € | 72 tis. € | 32 tis. € | 11 tis. € |
| EBITDA marža | 5.8 % | 8.8 % | 6.1 % | 4.3 % | 3.3 % | 4.9 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 4 tis. € | 16 tis. € | 27 tis. € | 12 tis. € | 4 tis. € |
| Aktíva spolu | 1.40 M € | 1.24 M € | 1.34 M € | 746 tis. € | 514 tis. € | 23 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Kapusta
IT
Konateľ
Ing. Tomáš Kapusta
IT
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Tomáš Kapusta
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ivana Mühlová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-08-03 | 2019-01-02 |
| JUDr. Miroslav Vician | Konateľ | 2017-08-03 | 2019-01-02 |
| JUDr. Miroslav Vician | Konateľ | 2017-08-03 | 2018-12-28 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Tomáš Kapusta
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
KOCHT s.r.o.RPO
Sídlo
Ochtiná 271
Vznik
2017-08-03 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
51010810RPO
DIČ
2120564765FS
IČ DPH
SK2120564765 · aktívneFS
NACE
4671 · Veľkoobchod s palivami
NUTS región
Košický kraj
Obec
Ochtiná
Krajina
SK
IBAN
SK6409000000005236986462FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-09-01 | SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik | Nákup 50 ks traktorov s príslušenstvom | 2.8 mil. € |
| 2024-03-12 | Mesto Gelnica, Banícke námestie 4, 056 01 Gelnica | KÚPNA ZMLUVA | 84k € |
| 2025-05-05 | Ratkovské Bystré | Kúpna zmluva | 66k € |
| 2025-05-05 | Ratkovské Bystré | Kúpna zmluva - komunálna technika | 66k € |
| 2025-02-27 | Obec Svätoplukovo KEO, 951 16 Svätoplukovo č. 76 | Kúpna zmluva | 65k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
KOCHT s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/51010810/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/51010810/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "51010810", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →