SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Mirandola s.r.o.
- IČO50974688
- DIČ2120549365
- IČ DPHSK2120549365
- NACE8623 · Zubná lekárska prax
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Nové Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Zubná lekárska prax.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 93/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
113k €
Zisk 335 €
Zamestnanci
2
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
113k €
↘ -26.9% YoY
EBITDA · 2024
6 712 €
Čistý zisk · 2024
335 €
Aktíva spolu
72k €
Zamestnanci
2
Kredit
A+· 93/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
251 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
93 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 113k € | 6 712 € | 335 € | 72k € | RUZ závierka |
| 2023 | 155k € | 6 112 € | 636 € | 78k € | RUZ závierka |
| 2022 | 154k € | 24k € | 889 € | 68k € | RUZ závierka |
| 2021 | 143k € | 30k € | -988 € | 67k € | RUZ závierka |
| 2020 | 125k € | 24k € | 2 760 € | 79k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 113 tis. € | 155 tis. € | 154 tis. € | 143 tis. € | 125 tis. € | 159 tis. € |
| EBITDA | 7 tis. € | 6 tis. € | 24 tis. € | 30 tis. € | 24 tis. € | 18 tis. € |
| EBITDA marža | 5.9 % | 3.9 % | 15.3 % | 20.8 % | 19.2 % | 11.1 % |
| Čistý zisk | 335 € | 636 € | 889 € | -988 € | 3 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 72 tis. € | 78 tis. € | 68 tis. € | 67 tis. € | 79 tis. € | 61 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DA
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dr. Arrigo Mirandola
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Bibiána Mirandola
MB
Konateľ
Mgr. Bibiána Mirandola
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Dr. Arrigo Mirandola | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-22 | 2025-11-24 |
| Mgr. Bibiána Mirandola | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-01-22 | 2025-11-24 |
| Dr. Arrigo Mirandola | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-22 | 2023-01-21 |
| Mgr. Bibiána Mirandola | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2019-03-22 | 2023-01-21 |
| Dr. Arrigo Mirandola | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-01 | 2019-03-21 |
| Mgr. Bibiana Bradáčová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-07-01 | 2019-03-21 |
| Mgr. Bibiana Bradáčová | Konateľ | 2017-07-01 | 2019-03-21 |
| Mgr. Bibiána Mirandola | Konateľ | 2017-07-01 | 2025-11-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 12 polí.
Obchodné meno
Mirandola s.r.o.RPO
Sídlo
Osadná 2
Vznik
2017-07-01 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50974688RPO
DIČ
2120549365FS
IČ DPH
SK2120549365 · aktívneFS
NACE
8623 · Zubná lekárska prax
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
Poloha
Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Mirandola s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50974688/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50974688/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50974688", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →