SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Sorman s.r.o.
- IČO50950436
- DIČ2120540565
- IČ DPHSK2120540565
- NACE6920 · Účtovnícke činnosti
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Nové Mesto nad Váhom, SK. Pôsobí v odvetví Účtovnícke činnosti.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 92/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
193k €
↗ +16.5% YoY
EBITDA · 2024
49k €
Čistý zisk · 2024
18k €
Aktíva spolu
118k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A+· 92/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
92 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 193k € | 49k € | 18k € | 118k € | RUZ závierka |
| 2023 | 166k € | 32k € | 2 747 € | 91k € | RUZ závierka |
| 2022 | 122k € | 14k € | -2 310 € | 77k € | RUZ závierka |
| 2021 | 105k € | 18k € | 1 880 € | 70k € | RUZ závierka |
| 2020 | 142k € | 12k € | 3 440 € | 45k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 193 tis. € | 166 tis. € | 122 tis. € | 105 tis. € | 142 tis. € | 133 tis. € |
| EBITDA | 49 tis. € | 32 tis. € | 14 tis. € | 18 tis. € | 12 tis. € | 14 tis. € |
| EBITDA marža | 25.6 % | 19.5 % | 11.1 % | 17.2 % | 8.5 % | 10.5 % |
| Čistý zisk | 18 tis. € | 3 tis. € | -2 tis. € | 2 tis. € | 3 tis. € | 5 tis. € |
| Aktíva spolu | 118 tis. € | 91 tis. € | 77 tis. € | 70 tis. € | 45 tis. € | 54 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Michal Sorokáč
MS
Konateľ
Michal Sorokáč
MS
Konateľ
Michal Sorokáč
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Michal Sorokáč | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-23 | 2023-02-08 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 14 polí.
Obchodné meno
Sorman s.r.o.RPO
Sídlo
J. Weisseho 322/5
Vznik
2017-06-23 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50950436RPO
DIČ
2120540565FS
IČ DPH
SK2120540565 · aktívneFS
NACE
6920 · Účtovnícke činnosti
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nové Mesto nad Váhom
Krajina
SK
Web
IBAN
SK2175000000004024950842FS
Bankové účty
2 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Sorman s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50950436/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50950436/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50950436", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →