SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 STAUPRA s. r. o.

  • IČO50927451
  • DIČ2120548881
  • IČ DPHSK2120548881
  • NACE4100

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 2 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 86/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 1.18 mil. € Zisk 142 €
Zamestnanci 2 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
1.18mil. €
↗ +3.2% YoY
EBITDA · 2025
64k €
Čistý zisk · 2025
142 €
Aktíva spolu
820k €
Zamestnanci
2
CRZ zmluvy
2
Σ 97k €
Kredit
A· 86/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
86 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 60
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 743k 1M 2M 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 1.18 mil. € 64k € 142 € 820k € RUZ závierka
2024 1.14 mil. € 77k € 5 840 € 686k € RUZ závierka
2023 2.05 mil. € 133k € 60k € 750k € RUZ závierka
2022 714k € 133k € 87k € 425k € RUZ závierka
2021 542k € 17k € 5 737 € 72k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby1.18 M €1.14 M €2.05 M €714 tis. €542 tis. €372 tis. €
EBITDA64 tis. €77 tis. €133 tis. €133 tis. €17 tis. €15 tis. €
EBITDA marža5.4 %6.8 %6.5 %18.7 %3.1 %4.2 %
Čistý zisk142 €6 tis. €60 tis. €87 tis. €6 tis. €7 tis. €
Aktíva spolu820 tis. €686 tis. €750 tis. €425 tis. €72 tis. €89 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

DP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dana Požgay Fijalková
Od 2024-06-21
DP
Konateľ
Dana Požgay Fijalková
Od 2022-07-29
DP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Dana Požgay Fijalková
Od 2023-07-25
Do 2024-06-20

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Dana Fijalková Konateľ 2022-07-29 2023-07-24
Dana Požgay Fijalková Konateľ 2022-07-29 2024-06-20
Dana Fijalková Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-06-09 2023-07-24
Miloš Fijalka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2020-11-12 2024-06-20
Miloš Fijalka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2019-05-15 2020-11-11
Miloš Fijalka Konateľ 2019-01-16 2024-02-05
Miloš Fijalka Konateľ 2019-01-16 2024-03-14
Tomáš Fijalka Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-06-28 2020-11-11
Tomáš Fijalka Konateľ 2017-06-28 2020-11-11

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Dana Požgay Fijalková
od 2024-06-26
Dana Požgay Fijalková
od 2023-07-14 · do 2024-06-26
Miloš Fijalka
od 2023-01-27 · do 2024-06-26
Dana Fijalková
od 2023-01-27 · do 2023-07-14
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
STAUPRA s. r. o.RPO
Sídlo
Tomášikova 16550/3A
Vznik
2017-06-28 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50927451RPO
DIČ
2120548881FS
IČ DPH
SK2120548881 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK5411000000002943135508FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
2 zmlúv 97k € celková hodnota 2023-03-23 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2023-03-23 Obec Zavar Zmluva o dielo č. 25/2023 93k €
2022-12-02 Obec Zavar Zmluva o dielo č. 41/2022 4 200 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
STAUPRA s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50927451/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50927451/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50927451",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →