SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Enhanced due diligence

🇸🇰 DO BAMBI, s.r.o.

  • IČO50925911
  • DIČ2120528454
  • NACE4712

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Poprad, SK. Pôsobí v odvetví 4712, 1 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Enhanced due diligence Rozšírená previerka
Kredit B · 74/100 Nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2022 40k € Zisk 557 €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2022
40k €
↗ +65.9% YoY
EBITDA · 2022
842 €
Čistý zisk · 2022
557 €
Aktíva spolu
46k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
1
Σ 3 406 €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-16
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Enhanced due diligence

Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) 188 €
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 30
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 90
Stopa v CRZ 55
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 14k 29k 44k 2018 2019 2020 2021 2022
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2022 40k € 842 € 557 € 46k € RUZ závierka
2021 24k € 902 € 653 € 48k € RUZ závierka
2020 32k € 2 592 € 2 037 € 45k € RUZ závierka
2019 36k € 4 688 € 3 594 € 42k € RUZ závierka
2018 37k € 317 € 182 € 31k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202220212020201920182017
Tržby40 tis. €24 tis. €32 tis. €36 tis. €37 tis. €12 tis. €
EBITDA842 €902 €3 tis. €5 tis. €317 €1 tis. €
EBITDA marža2.1 %3.8 %8.1 %12.9 %0.9 %11.5 %
Čistý zisk557 €653 €2 tis. €4 tis. €182 €1 tis. €
Aktíva spolu46 tis. €48 tis. €45 tis. €42 tis. €31 tis. €23 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martina Kisková
Od 2022-05-26
IM
Konateľ
Ing. Martina Kisková
Od 2017-06-07
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Martina Kisková
Od 2017-06-07
Do 2022-05-25

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 10 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
DO BAMBI, s.r.o.RPO
Sídlo
Nám. Sv. Egídia 40/93
Vznik
2017-06-07 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50925911RPO
DIČ
2120528454FS
NACE
4712
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Poprad
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv 3 406 € celková hodnota 2022-10-25 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2022-10-25 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
2021-02-11 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Poprad Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B podľa § 54 ods D O H O D A číslo: 21/36/54E/510 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
DO BAMBI, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50925911/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50925911/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50925911",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →