SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 BAULIRIA s.r.o.
- IČO50920863
- DIČ2120523669
- IČ DPHSK2120523669
- NACE4100
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Vojka nad Dunajom, SK. Pôsobí v odvetví 4100, 2 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
B · 74/100
Nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
164k €
↗ +239.2% YoY
EBITDA · 2024
-923 €
Čistý zisk · 2024
-42k €
Aktíva spolu
162k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
2
Σ 18k €
Kredit
B· 74/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
386 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
B
74 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Stopa v CRZ
60
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 164k € | -923 € | -42k € | 162k € | RUZ závierka |
| 2023 | 48k € | -36k € | -56k € | 212k € | RUZ závierka |
| 2022 | 430k € | 9 568 € | 1 824 € | 182k € | RUZ závierka |
| 2021 | 86k € | -34k € | -35k € | 83k € | RUZ závierka |
| 2020 | 146k € | 8 795 € | 2 646 € | 50k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 164 tis. € | 48 tis. € | 430 tis. € | 86 tis. € | 146 tis. € | 112 tis. € |
| EBITDA | -923 € | -36 tis. € | 10 tis. € | -34 tis. € | 9 tis. € | 24 tis. € |
| EBITDA marža | -0.6 % | -73.9 % | 2.2 % | -38.9 % | 6 % | 21.4 % |
| Čistý zisk | -42 tis. € | -56 tis. € | 2 tis. € | -35 tis. € | 3 tis. € | 19 tis. € |
| Aktíva spolu | 162 tis. € | 212 tis. € | 182 tis. € | 83 tis. € | 50 tis. € | 43 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Liptai
ML
Konateľ
Marek Liptai
ML
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Marek Liptai
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
BAULIRIA s.r.o.RPO
Sídlo
173
Vznik
2017-05-30 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50920863RPO
DIČ
2120523669FS
IČ DPH
SK2120523669 · aktívneFS
NACE
4100
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Vojka nad Dunajom
Krajina
SK
IBAN
SK2011000000002949043129FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-12-11 | Ústredie ľudovej umeleckej výroby | ZMLUVA O DIELO | 10k € |
| 2025-06-18 | Ústredie ľudovej umeleckej výroby | ZMLUVA O DIELO | 7 938 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
BAULIRIA s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50920863/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50920863/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50920863", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →