SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Priemyselný areál Lúka, s. r. o.
- IČO50869442
- DIČ2120523867
- IČ DPHSK2120523867
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Leopoldov, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 98/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
1.43 mil. €
Zisk 648k €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
1.43mil. €
↗ +6.8% YoY
EBITDA · 2024
1.13mil. €
Čistý zisk · 2024
648k €
Aktíva spolu
6.04mil. €
Zamestnanci
0
CRZ zmluvy
1
Σ 458k €
Kredit
A+· 98/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Áno
A+
98 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.43 mil. € | 1.13 mil. € | 648k € | 6.04 mil. € | RUZ závierka |
| 2023 | 1.34 mil. € | 730k € | 258k € | 6.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2022 | 1.24 mil. € | 1.05 mil. € | 468k € | 6.88 mil. € | RUZ závierka |
| 2021 | 1.27 mil. € | 1.1 mil. € | 493k € | 7.38 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | 1.57 mil. € | 1.18 mil. € | 547k € | 7.11 mil. € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1.43 M € | 1.34 M € | 1.24 M € | 1.27 M € | 1.57 M € | 1.54 M € |
| EBITDA | 1.13 M € | 730 tis. € | 1.05 M € | 1.10 M € | 1.18 M € | 1.06 M € |
| EBITDA marža | 79.4 % | 54.7 % | 84.6 % | 86.3 % | 75.2 % | 68.7 % |
| Čistý zisk | 648 tis. € | 258 tis. € | 468 tis. € | 493 tis. € | 547 tis. € | 448 tis. € |
| Aktíva spolu | 6.04 M € | 6.38 M € | 6.88 M € | 7.38 M € | 7.11 M € | 7.14 M € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IA
Konateľ
Ing. Alica Doležalová
IV
Konateľ
Ing. Valér Demjan, PhD., MBA
JM
Konateľ
JUDr. Mikuláš Trstenský,, CSc.
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| PhDr. Marián Lančarič | Konateľ | 2022-12-30 | 2025-12-30 |
| PhDr. Marián Lančarič | Konateľ | 2022-12-30 | 2025-12-18 |
| Jozef Ungvarský | Konateľ | 2019-12-11 | 2023-01-25 |
| Jozef Ungvarský | Konateľ | 2019-12-11 | 2022-12-30 |
| Ing. Andrej Hronský | Konateľ | 2017-06-29 | 2019-12-11 |
| Ing. Andrej Hronský | Konateľ | 2017-06-29 | 2020-02-19 |
| Mgr. Tomáš Luščoň | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-05-05 | 2017-09-05 |
| Mgr. Tomáš Luščoň | Konateľ | 2017-05-05 | 2017-09-05 |
| Mgr. Tomáš Luščoň | Konateľ | 2017-05-05 | 2017-06-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci (RPVS)
Zdenek Kopáčik
Mária Kopáčiková
Ján Ondruš
Ján Sabol
Robert Spišák
Mikuláš Trstenský
Marián Lančarič
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Priemyselný areál Lúka, s. r. o.RPO
Sídlo
Trnavská cesta 1037
Vznik
2017-05-05 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50869442RPO
DIČ
2120523867FS
IČ DPH
SK2120523867 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Trnavský kraj
Obec
Leopoldov
Krajina
SK
IBAN
SK6475000000000125212023FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2023-03-09 | Ministerstvo hospodárstva Slovenskej republiky | Zmluva o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti | 458k € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Priemyselný areál Lúka, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50869442/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50869442/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50869442", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →