SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Rossoil s.r.o. v likvidácii v likvidácii
- IČO50862383
- DIČ2120501075
- NACE4730 · Maloobch.s pohon.látkami
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Nitrianske Rudno, SK. Pôsobí v odvetví Maloobch.s pohon.látkami.
Compliance
Zakázaná spolupráca
Tvrdý stop-signál
Kredit
F · 0/100
Kritické riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2025
2 400 €
Zisk 2 896 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
2 400 €
↘ -32.8% YoY
EBITDA · 2025
5 032 €
Čistý zisk · 2025
2 896 €
Aktíva spolu
1 714 €
Zamestnanci
0
Kredit
F· 0/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Tato firma je v likvidácii. Právny subjekt sa zatvára; nové záväzky obvykle nie sú vymáhateľné.
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zakázaná spolupráca
Detegované sankcie, zákaz účasti vo verejnom obstarávaní, konkurz alebo likvidácia. Spolupráca je zakázaná podľa sankčných predpisov a pravidiel AML.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Likvidácia
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
F
0 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
0
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Financie / 03
Posledné výkazy pred zmenou statusu.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 400 € | 5 032 € | 2 896 € | 1 714 € | RUZ závierka |
| 2024 | 3 572 € | -32k € | -45k € | 465k € | RUZ závierka |
| 2023 | 1 026 € | -5 053 € | -18k € | 510k € | RUZ závierka |
| 2022 | 334k € | -31k € | -32k € | 538k € | RUZ závierka |
| 2021 | 455k € | -14k € | -50k € | 586k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2 tis. € | 4 tis. € | 1 tis. € | 334 tis. € | 455 tis. € | 458 tis. € |
| EBITDA | 5 tis. € | -32 tis. € | -5 tis. € | -31 tis. € | -14 tis. € | 23 tis. € |
| EBITDA marža | 209.7 % | -886.5 % | -492.5 % | -9.3 % | -3.1 % | 5.1 % |
| Čistý zisk | 3 tis. € | -45 tis. € | -18 tis. € | -32 tis. € | -50 tis. € | 2 tis. € |
| Aktíva spolu | 2 tis. € | 465 tis. € | 510 tis. € | 538 tis. € | 586 tis. € | 713 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
IK
Likvidátor
Ing. Katarína Štangová
IK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Katarína Štangová
IK
Konateľ
Ing. Katarína Štangová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Štefan Štanga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-30 | 2023-12-07 |
| Peter Štanga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2021-01-30 | 2023-12-07 |
| Ing. Katarína Štangová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-26 | 2021-01-29 |
| Ing. Štefan Štanga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-26 | 2021-01-29 |
| Ing. Štefan Štanga | Konateľ | 2017-04-26 | 2023-11-06 |
| Ing. Štefan Štanga | Konateľ | 2017-04-26 | 2023-12-07 |
| Peter Štanga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-26 | 2021-01-29 |
| Peter Štanga | Konateľ | 2017-04-26 | 2023-12-07 |
| Peter Štanga | Konateľ | 2017-04-26 | 2023-11-06 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (0)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Rossoil s.r.o. v likvidáciiRPO
Sídlo
Madvova 235/2
Vznik
2017-04-26 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50862383RPO
DIČ
2120501075FS
NACE
4730 · Maloobch.s pohon.látkami
NUTS región
Trenčiansky kraj
Obec
Nitrianske Rudno
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Rossoil s.r.o. v likvidácii nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50862383/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50862383/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50862383", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →