SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 NADARs s.r.o.
- IČO50858947
- DIČ2120507158
- NACE3832 · Recyklácia tried.mater.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Brestovec, SK. Pôsobí v odvetví Recyklácia tried.mater..
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A+ · 90/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2024
9 622 €
Zisk 1 891 €
Zamestnanci
0
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
9 622 €
↗ +338.6% YoY
EBITDA · 2024
2 314 €
Čistý zisk · 2024
1 891 €
Aktíva spolu
11k €
Zamestnanci
0
Kredit
A+· 90/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A+
90 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9 622 € | 2 314 € | 1 891 € | 11k € | RUZ závierka |
| 2023 | 2 194 € | 551 € | 397 € | 8 902 € | RUZ závierka |
| 2022 | 22k € | 365 € | 197 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2021 | 57k € | 1 360 € | 1 008 € | 13k € | RUZ závierka |
| 2020 | 17k € | -47 € | -135 € | 17k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 10 tis. € | 2 tis. € | 22 tis. € | 57 tis. € | 17 tis. € | 46 tis. € |
| EBITDA | 2 tis. € | 551 € | 365 € | 1 tis. € | -47 € | 1 € |
| EBITDA marža | 24 % | 25.1 % | 1.6 % | 2.4 % | -0.3 % | 0 % |
| Čistý zisk | 2 tis. € | 397 € | 197 € | 1 tis. € | -135 € | -83 € |
| Aktíva spolu | 11 tis. € | 9 tis. € | 14 tis. € | 13 tis. € | 17 tis. € | 17 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Blašková
MB
Konateľ
Miroslava Blašková
MB
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Miroslava Blašková
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (2)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
NADARs s.r.o.RPO
Sídlo
Brestovec 89
Vznik
2017-05-05 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50858947RPO
DIČ
2120507158FS
NACE
3832 · Recyklácia tried.mater.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Brestovec
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
NADARs s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50858947/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50858947/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50858947", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →