SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 Burrito Fellas s.r.o.
- IČO50847295
- DIČ2120496246
- IČ DPHSK2120496246
- NACE5630 · Služby pohostinstiev
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Staré Mesto, SK. Pôsobí v odvetví Služby pohostinstiev.
Compliance
Štandardný profil
Bez rizikových signálov
Kredit
A · 82/100
Veľmi nízke riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
5–9
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2024
277k €
↘ -13.5% YoY
EBITDA · 2024
27k €
Čistý zisk · 2024
359 €
Aktíva spolu
105k €
Zamestnanci
5–9
Kredit
A· 82/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Štandardný profil
Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
78 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 277k € | 27k € | 359 € | 105k € | RUZ závierka |
| 2023 | 321k € | 15k € | 1 533 € | 109k € | RUZ závierka |
| 2022 | 377k € | 14k € | 5 763 € | 108k € | RUZ závierka |
| 2021 | 405k € | 21k € | 11k € | 69k € | RUZ závierka |
| 2020 | 292k € | 30k € | 19k € | 108k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 277 tis. € | 321 tis. € | 377 tis. € | 405 tis. € | 292 tis. € | 66 tis. € |
| EBITDA | 27 tis. € | 15 tis. € | 14 tis. € | 21 tis. € | 30 tis. € | -10 tis. € |
| EBITDA marža | 9.7 % | 4.8 % | 3.7 % | 5.2 % | 10.3 % | -15.7 % |
| Čistý zisk | 359 € | 2 tis. € | 6 tis. € | 11 tis. € | 19 tis. € | -13 tis. € |
| Aktíva spolu | 105 tis. € | 109 tis. € | 108 tis. € | 69 tis. € | 108 tis. € | 70 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
KG
Konateľ
Karol Gálik
MŠ
Konateľ
Michal Šramko
IG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ivan Gombarček
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Marek Teplický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2022-05-25 | 2024-06-26 |
| Ivan Gombarček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2020-05-14 | 2022-05-24 |
| Ivan Gombarček | Konateľ | 2019-11-18 | 2024-06-20 |
| Ivan Gombarček | Konateľ | 2019-11-18 | 2024-06-26 |
| Ivan Gombarček | Konateľ | 2017-04-19 | 2019-01-07 |
| Ivan Gombarček | Konateľ | 2017-04-19 | 2018-11-26 |
| Ivan Gombarček | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-19 | 2019-01-07 |
| Marek Teplický | Konateľ | 2017-04-19 | 2024-06-20 |
| Marek Teplický | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-19 | 2022-05-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
Burrito Fellas s.r.o.RPO
Sídlo
Námestie Mateja Korvína 1
Vznik
2017-04-19 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50847295RPO
DIČ
2120496246FS
IČ DPH
SK2120496246 · aktívneFS
NACE
5630 · Služby pohostinstiev
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Krajina
SK
IBAN
SK2211000000002942038044FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Burrito Fellas s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50847295/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50847295/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50847295", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →