SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 Drieňok Teplý Vrch s.r.o.

  • IČO50840835
  • DIČ2120494112
  • IČ DPHSK2120494112
  • NACE5520 · Turistické ubytovanie

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Teplý Vrch, SK. Pôsobí v odvetví Turistické ubytovanie, 8 verejných zmlúv v CRZ.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A+ · 99/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 5–9 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
356k €
↗ +16.6% YoY
EBITDA · 2024
22k €
Čistý zisk · 2024
15k €
Aktíva spolu
263k €
Zamestnanci
5–9
CRZ zmluvy
8
Σ 3 406 €
Kredit
A+· 99/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Áno
A+
99 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Stopa v CRZ 90
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 129k 259k 392k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 356k € 22k € 15k € 263k € RUZ závierka
2023 305k € -29k € -36k € 235k € RUZ závierka
2022 166k € 6 192 € -2 180 € 172k € RUZ závierka
2021 154k € -3 773 € -8 773 € 110k € RUZ závierka
2020 118k € -4 528 € -14k € 94k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby356 tis. €305 tis. €166 tis. €154 tis. €118 tis. €133 tis. €
EBITDA22 tis. €-29 tis. €6 tis. €-4 tis. €-5 tis. €25 tis. €
EBITDA marža6.2 %-9.4 %3.7 %-2.4 %-3.8 %18.8 %
Čistý zisk15 tis. €-36 tis. €-2 tis. €-9 tis. €-14 tis. €17 tis. €
Aktíva spolu263 tis. €235 tis. €172 tis. €110 tis. €94 tis. €92 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

IF
Konateľ
Ivana Fabová
Od 2017-04-12
MK
Člen dozorného orgánu
Mgr. Kvetoslava Gembiczká
Od 2017-04-12
PB
Člen dozorného orgánu
Peter Babic
Od 2017-04-12

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Zdenka Sujová Člen dozorného orgánu 2017-04-12

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci (RPVS)

Ivana Fabová
od 2022-05-24
Vyriešené podľa § 4 ods. 4 zákona č. 315/2016 Z. z.
Registre / 05

Identifikátory cez 14 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
Drieňok Teplý Vrch s.r.o.RPO
Sídlo
Teplý Vrch 73
Vznik
2017-04-12 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50840835RPO
DIČ
2120494112FS
IČ DPH
SK2120494112 · aktívneFS
NACE
5520 · Turistické ubytovanie
NUTS región
Banskobystrický kraj
Obec
Teplý Vrch
Krajina
SK
IBAN
SK9309000000005129078290FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS

Poloha

Súradnice: OSM POI match (osm_pois). Približné. Otvoriť v OpenStreetMap →

Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
8 zmlúv 3 406 € celková hodnota 2024-07-10 posledná
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2017-06-28 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota Dohoda o poskytnutí finančného príspevku na podporuvytvorenia pracovného miesta v prvom platenom zamestnaní 6 379 €
2022-04-27 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota Dohoda §54, Chyť sa svojej šance, Opatrenie 3 3 406 €
2024-07-10 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2024-03-26 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
2023-07-24 Ministerstvo dopravy SR Zmluva o poskytnutí príspevku za ubytovanie odídenca 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Drieňok Teplý Vrch s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50840835/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50840835/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50840835",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 4d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 4d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 4d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 4d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 4d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →