SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 SLIP PLUS, s. r. o.

  • IČO50825011
  • DIČ2120484575
  • IČ DPHSK2120484575
  • NACE2511 · Výroba kov.konštrukcií

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Čadca, SK. Pôsobí v odvetví Výroba kov.konštrukcií.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby Bez účtovných závierok
Zamestnanci 3–4 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
287k €
↘ -6.2% YoY
EBITDA · 2024
13k €
Čistý zisk · 2024
8 456 €
Aktíva spolu
267k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
A· 82/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-15
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa 11 firiem
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 123k 246k 373k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 287k € 13k € 8 456 € 267k € RUZ závierka
2023 306k € 15k € 13k € 144k € RUZ závierka
2022 339k € -14k € -15k € 181k € RUZ závierka
2021 228k € -11k € -13k € 180k € RUZ závierka
2020 335k € 31k € 17k € 219k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby287 tis. €306 tis. €339 tis. €228 tis. €335 tis. €399 tis. €
EBITDA13 tis. €15 tis. €-14 tis. €-11 tis. €31 tis. €-21 tis. €
EBITDA marža4.5 %4.8 %-4.2 %-4.8 %9.1 %-5.2 %
Čistý zisk8 tis. €13 tis. €-15 tis. €-13 tis. €17 tis. €-21 tis. €
Aktíva spolu267 tis. €144 tis. €181 tis. €180 tis. €219 tis. €301 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

PG
Konateľ
Pavol Greguš
Od 2017-04-28
PG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Pavol Greguš
Od 2017-04-05
RG
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Roman Greguš
Od 2017-04-05

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Roman Greguš Konateľ 2017-04-05 2017-05-11
Roman Greguš Konateľ 2017-04-05 2017-04-28

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 11 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
SLIP PLUS, s. r. o.RPO
Sídlo
A.Hlinku 28
Vznik
2017-04-05 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50825011RPO
DIČ
2120484575FS
IČ DPH
SK2120484575 · aktívneFS
NACE
2511 · Výroba kov.konštrukcií
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Čadca
Krajina
SK
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2021-02-16 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc" – Opatrenie č. 1, 3A alebo 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
SLIP PLUS, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50825011/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50825011/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50825011",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 5d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 5d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 5d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 5d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 1d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 5d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →