🇸🇰 Spoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava - mestská časť Nové Mesto · SK
Melinex s. r. o.
IČO50824589DIČ2120551895NACE7020EST.2017 · 9r.
Compliance · Zvýšené rizikoKredit · E · 25/1000 zamestnancov
Compliance verdiktODPORÚČANIE
Zvýšené riziko
Materiálny rizikový signál — eskaluj na compliance review.
Prečo? Daňové nedoplatky · 546 firiem zdieľa adresu
BonitaE · 25/100
E
25/100
Vysoké riziko · krátke platobné termíny.
NIS2 smernicaMIMO
Mimo NIS2
Nepodlieha NIS2 smernici.
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2021
33k €
EBITDA · 2021
18k €
Čistý zisk · 2021
16k €
Aktíva spolu
1.24mil. €
Zamestnanci
0
Kredit
E· 25/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
105k €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
546 firiem
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
E
25 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
Melinex s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 33k € | 18k € | 16k € | 1.24 mil. € | RUZ závierka |
| 2020 | — | — | — | — | RUZ závierka |
| 2019 | 482k € | 17k € | 13k € | 678k € | RUZ závierka |
| 2018 | 182k € | -11k € | -11k € | 136k € | RUZ závierka |
| 2017 | — | -91 € | -91 € | 5 260 € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 33 tis. € | — | 482 tis. € | 182 tis. € | — |
| EBITDA | 18 tis. € | — | 17 tis. € | -11 tis. € | -91 € |
| EBITDA marža | 56.1 % | — | 3.4 % | -6.2 % | — |
| Čistý zisk | 16 tis. € | — | 13 tis. € | -11 tis. € | -91 € |
| Aktíva spolu | 1.24 M € | — | 678 tis. € | 136 tis. € | 5 tis. € |
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
MK
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Melinda Kótai
MK
Konateľ
Melinda Kótai
FG
Konateľ
Filip Griščík
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Filip Griščík | Konateľ | 2023-10-05 | 2023-12-01 |
| Jaroslav Kačenga | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2023-02-10 | 2023-10-20 |
| Jaroslav Kačenga | Konateľ | 2022-12-02 | 2023-10-20 |
| Jaroslav Kačenga | Konateľ | 2022-12-02 | 2023-10-05 |
| Ladislav Bažó | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-11-23 | 2023-02-09 |
| Ladislav Bažó | Konateľ | 2018-10-31 | 2023-02-09 |
| Ladislav Bažó | Konateľ | 2018-10-31 | 2022-12-02 |
| Miroslav Motyka | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-06-23 | 2018-11-22 |
| Miroslav Motyka | Konateľ | 2017-06-23 | 2018-11-22 |
Sieť prepojení
Štatutári (2)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Registre / 05
Identifikátory cez 10 polí.
Obchodné meno
Melinex s. r. o.RPO
Sídlo
Račianska 88B
Vznik
2017-06-23 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50824589RPO
DIČ
2120551895FS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Krajina
SK
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50824589/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50824589/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50824589", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.