SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 RADIMI, s.r.o.
- IČO50807544
- DIČ2120519434
- IČ DPHSK2120519434
- NACE7020
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Bratislava - mestská časť Ružinov, SK. Pôsobí v odvetví 7020, 8 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Enhanced due diligence
Rozšírená previerka
Kredit
C · 64/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby · 2023
426k €
Zisk 809 €
Zamestnanci
1
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2023
426k €
↘ -6.0% YoY
EBITDA · 2023
1 025 €
Čistý zisk · 2023
809 €
Aktíva spolu
394k €
Zamestnanci
1
CRZ zmluvy
8
Σ 295 €
Kredit
C· 64/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Enhanced due diligence
Detegované mäkké signály — politicky exponované osoby, súdna história alebo daňový nedoplatok. Pred nadviazaním obchodného vzťahu odporúčame rozšírenú hĺbkovú kontrolu.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 287 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
61 €
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
64 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Profitabilita
90
Stopa v CRZ
90
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 426k € | 1 025 € | 809 € | 394k € | RUZ závierka |
| 2022 | 453k € | -305 € | -305 € | 44k € | RUZ závierka |
| 2021 | 404k € | 754 € | 596 € | 40k € | RUZ závierka |
| 2020 | 307k € | — | 0 € | 39k € | RUZ závierka |
| 2019 | 158k € | 19k € | 18k € | 214k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 426 tis. € | 453 tis. € | 404 tis. € | 307 tis. € | 158 tis. € | 250 tis. € |
| EBITDA | 1 tis. € | -305 € | 754 € | — | 19 tis. € | 156 € |
| EBITDA marža | 0.2 % | -0.1 % | 0.2 % | — | 11.8 % | 0.1 % |
| Čistý zisk | 809 € | -305 € | 596 € | 0 € | 18 tis. € | 156 € |
| Aktíva spolu | 394 tis. € | 44 tis. € | 40 tis. € | 39 tis. € | 214 tis. € | 333 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
DR
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Diana Régiová
MM
Konateľ
Mgr. Miroslava Turňová
DR
Konateľ
Diana Régiová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Diana Régiová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-04-01 | 2022-05-24 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
RADIMI, s.r.o.RPO
Sídlo
Tomášikova 10E
Vznik
2017-04-01 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50807544RPO
DIČ
2120519434FS
IČ DPH
SK2120519434 · aktívneFS
NACE
7020
NUTS región
Bratislavský kraj
Obec
Bratislava - mestská časť Ružinov
Krajina
SK
IBAN
SK0711110000001436453005FS
Bankové účty
3 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2024-02-12 | "PLATAN", Zariadenie sociálnych služieb Lontov | Darovacia zmluva č. 06/2024 | 295 € |
| 2026-01-07 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2024-11-29 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-12-27 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
| 2023-08-22 | Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. | Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
RADIMI, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50807544/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50807544/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50807544", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →