SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 JSTECH - SLOVAKIA, s.r.o.

  • IČO50745786
  • DIČ2120455271
  • IČ DPHSK2120455271
  • NACE2829 · Výroba ost.všeob.strojov

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Malá Ida, SK. Pôsobí v odvetví Výroba ost.všeob.strojov.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2024 49k € Zisk -7 599 €
Zamestnanci 0 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2024
49k €
↘ -84.6% YoY
EBITDA · 2024
-4 417 €
Čistý zisk · 2024
-7 599 €
Aktíva spolu
79k €
Zamestnanci
0
Kredit
A· 82/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 149k 298k 451k 2020 2021 2022 2023 2024
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2024 49k € -4 417 € -7 599 € 79k € RUZ závierka
2023 318k € 4 614 € 1 946 € 61k € RUZ závierka
2022 345k € 9 009 € 1 752 € 84k € RUZ závierka
2021 410k € 26k € 3 037 € 82k € RUZ závierka
2020 290k € 20k € 1 557 € 71k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202420232022202120202019
Tržby49 tis. €318 tis. €345 tis. €410 tis. €290 tis. €149 tis. €
EBITDA-4 tis. €5 tis. €9 tis. €26 tis. €20 tis. €17 tis. €
EBITDA marža-9 %1.5 %2.6 %6.4 %6.8 %11.5 %
Čistý zisk-8 tis. €2 tis. €2 tis. €3 tis. €2 tis. €8 tis. €
Aktíva spolu79 tis. €61 tis. €84 tis. €82 tis. €71 tis. €74 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Schwartz
Od 2026-04-25
JS
Konateľ
Jozef Schwartz
Od 2017-02-25
JS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Jozef Schwartz
Od 2023-09-15
Do 2026-04-24

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Jozef Schwartz Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2022-05-20 2023-09-14
Jozef Schwartz Konateľ 2017-02-25 2023-09-14
Jozef Schwartz Konateľ 2017-02-25 2026-04-24
Jozef Schwartz Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-25 2022-05-19

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
JSTECH - SLOVAKIA, s.r.o.RPO
Sídlo
Brusnicová 734/6
Vznik
2017-02-25 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50745786RPO
DIČ
2120455271FS
IČ DPH
SK2120455271 · aktívneFS
NACE
2829 · Výroba ost.všeob.strojov
NUTS región
Košický kraj
Obec
Malá Ida
Krajina
SK
IBAN
SK4809000000005126693191FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ

K tejto firme neevidujeme zmluvy v CRZ (SK dodávateľská strana).

NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
JSTECH - SLOVAKIA, s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50745786/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50745786/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50745786",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →