SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 3 ON s.r.o.
- IČO50704257
- DIČ2120457669
- IČ DPHSK2120457669
- NACE6622 · Čin.poisťovacích agentov
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Prešov, SK. Pôsobí v odvetví Čin.poisťovacích agentov.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
C · 57/100
Stredné riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
159k €
↗ +33.2% YoY
EBITDA · 2025
32k €
Čistý zisk · 2025
6 680 €
Aktíva spolu
161k €
Zamestnanci
3–4
Kredit
C· 57/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
€ 0
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
C
57 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
100
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
72
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 159k € | 32k € | 6 680 € | 161k € | RUZ závierka |
| 2024 | 120k € | 19k € | 2 550 € | 141k € | RUZ závierka |
| 2023 | 120k € | 23k € | 1 932 € | 87k € | RUZ závierka |
| 2022 | 117k € | 13k € | -12k € | 99k € | RUZ závierka |
| 2021 | 111k € | 19k € | -4 165 € | 123k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 159 tis. € | 120 tis. € | 120 tis. € | 117 tis. € | 111 tis. € | 99 tis. € |
| EBITDA | 32 tis. € | 19 tis. € | 23 tis. € | 13 tis. € | 19 tis. € | 30 tis. € |
| EBITDA marža | 20.2 % | 15.7 % | 19.3 % | 10.8 % | 16.9 % | 30.5 % |
| Čistý zisk | 7 tis. € | 3 tis. € | 2 tis. € | -12 tis. € | -4 tis. € | 15 tis. € |
| Aktíva spolu | 161 tis. € | 141 tis. € | 87 tis. € | 99 tis. € | 123 tis. € | 109 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
JO
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ján Onofrej
MP
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Pavol Onofrej
JO
Konateľ
Ján Onofrej
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Mgr. Pavol Onofrej | Konateľ | 2017-02-28 | — |
| Ján Onofrej | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2018-08-25 | 2022-09-26 |
| Mgr. Pavol Onofrej | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2017-02-28 | 2020-12-18 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (4)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
3 ON s.r.o.RPO
Sídlo
Vajanského 10A
Vznik
2017-02-28 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50704257RPO
DIČ
2120457669FS
IČ DPH
SK2120457669 · aktívneFS
NACE
6622 · Čin.poisťovacích agentov
NUTS región
Prešovský kraj
Obec
Prešov
Krajina
SK
IBAN
SK9783300000002201173951FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2020-05-06 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov | Dohoda č.20/37/54E/1818 o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
3 ON s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50704257/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50704257/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50704257", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →