SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM Štandardný profil

🇸🇰 AUGY s.r.o.

  • IČO50689380
  • DIČ2120427870
  • IČ DPHSK2120427870
  • NACE4335

Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2017, so sídlom v Oščadnica, SK. Pôsobí v odvetví 4335.

Compliance Štandardný profil Bez rizikových signálov
Kredit A · 82/100 Veľmi nízke riziko
NIS2 Mimo NIS2 Nereguluje sa
Tržby · 2025 26k € Zisk -17k €
Zamestnanci 1 Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01

Rizikový profil na prvý pohľad.

Aktuálne 2026-04-27
Denný snapshot
Tržby · 2025
26k €
↘ -90.6% YoY
EBITDA · 2025
-1 474 €
Čistý zisk · 2025
-17k €
Aktíva spolu
123k €
Zamestnanci
1
Kredit
A· 82/100
Vznik
2017
· 9 rokov
Compliance / 02

Risk signály cez 10 kontrol.

Aktuálne 2026-05-17
Denná aktualizácia
Compliance verdikt
Štandardný profil

Všetky rizikové signály sú v prijateľných hraniciach. Žiadne sankcie, politicky exponované osoby, insolvenčné konania, daňové nedoplatky ani koncentrácia na schránkovej adrese. Firma je vhodná na štandardný proces prijatia klienta bez rozšírenej hĺbkovej kontroly.

Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK) Čisté
PEP expozícia Žiadna
Insolvencia / konkurz Žiadna
Daňový dlh (FS) € 0
Dlh zdravotnej poisťovne € 0
Dlh sociálnej poisťovne € 0
Trestné / súdne prepojenie Žiadne
Schránková adresa Nie
Debarment (ÚVO) Čistá
RPVS registrácia Nie
A
82 / 100
Sankcie / debarment 100
Daňová disciplína 100
Insolvenčný status 100
Doba pôsobenia 72
Profitabilita 30
Financie / 03

Päť rokov finančných výkazov.

Aktuálne 2026-05-11
RUZ účtovné závierky
Tržby Zisk
0 136k 273k 413k 2021 2022 2023 2024 2025
Rok Tržby EBITDA Zisk Aktíva Zdroj
2025 26k € -1 474 € -17k € 123k € RUZ závierka
2024 279k € 38k € 13k € 145k € RUZ závierka
2023 376k € 64k € 31k € 156k € RUZ závierka
2022 201k € 39k € 3 494 € 121k € RUZ závierka
2021 207k € 35k € -4 141 € 119k € RUZ závierka
Účtovné výkazy podľa rokov
Položka202520242023202220212020
Tržby26 tis. €279 tis. €376 tis. €201 tis. €207 tis. €194 tis. €
EBITDA-1 tis. €38 tis. €64 tis. €39 tis. €35 tis. €32 tis. €
EBITDA marža-5.6 %13.6 %17 %19.3 %17 %16.5 %
Čistý zisk-17 tis. €13 tis. €31 tis. €3 tis. €-4 tis. €-4 tis. €
Aktíva spolu123 tis. €145 tis. €156 tis. €121 tis. €119 tis. €131 tis. €
Ľudia & vlastníctvo / 04

Štatutári a skutoční vlastníci.

Aktuálne 2026-05-01
RPO + RPVS

Štatutári (top 3)

RS
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Rastislav Slovák
Od 2022-07-31
RS
Konateľ
Rastislav Slovák
Od 2017-02-02
MJ
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Mgr. Ján Potočár
Od 2022-07-31
Do 2023-08-03

Ďalší členovia orgánov

MenoFunkciaOdDo
Mgr. Ján Potočár Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-02 2022-07-30
Mgr. Ján Potočár Konateľ 2017-02-02 2023-07-12
Mgr. Ján Potočár Konateľ 2017-02-02 2023-08-03
Rastislav Slovák Spoločník v.o.s. / s.r.o. 2017-02-02 2022-07-30

Sieť prepojení

Skutoční vlastníci

RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05

Identifikátory cez 13 polí.

Aktuálne 2026-05-01
Registre
Obchodné meno
AUGY s.r.o.RPO
Sídlo
Oščadnica 1489
Vznik
2017-02-02 · 9 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50689380RPO
DIČ
2120427870FS
IČ DPH
SK2120427870 · aktívneFS
NACE
4335
NUTS región
Žilinský kraj
Obec
Oščadnica
Krajina
SK
IBAN
SK2309000000005130025882FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06

CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.

Aktuálne 2026-05-11
CRZ
1 zmlúv
DátumObstarávateľPredmetHodnota
2020-05-26 Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Čadca Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu „Prvá pomoc“ – Opatrenie č. 3B podľa § 54 ods. 1 písm. e) zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov 0 €
NIS2 smernica / 07

Verdikt cybersecurity rozsahu.

Aktuálne 2026-05-11
Zákon 366/2024
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUGY s.r.o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Novinky a OV / 09

Posledné regulačné a OV záznamy.

Aktuálne 2026-05-11
Obchodný vestník
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10

Celá firma jedným requestom.

REST · v1
Bearer autentifikácia
GET /api/v1/companies/50689380/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB)
curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \
     -H "Accept: application/json" \
     "https://entyrix.com/api/v1/companies/50689380/full"

# Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms
# {
#   "ico": "50689380",
#   "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] },
#   "credit":     { "grade": "A", "score": 82 },
#   "nis2":       { "scope": "essential" },
#   "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … }
# }
Zdroje / 11

Audit log — každý fakt, každý zdroj.

8 registrov
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
data.gov.sk○ Bez timestampu
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
registeruz.sk● Aktuálne · 6d
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
financnasprava.sk● Aktuálne · 6d
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
justice.gov.sk● Aktuálne · 6d
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
crz.gov.sk● Aktuálne · 6d
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
opensanctions.org● Aktuálne · 0d
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
gleif.org○ Bez timestampu
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Entyrix● Aktuálne · 6d

Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.

Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →