SPOLOČNOSŤ S RUČENÍM OBMEDZENÝM
🇸🇰 AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o.
- IČO50586271
- DIČ2120399556
- IČ DPHSK2120399556
- NACE8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
Spoločnosť s ručením obmedzeným, registrovaná 2016, so sídlom v Štúrovo, SK. Pôsobí v odvetví Ost.pomocné obchod.čin., 1 verejných zmlúv v CRZ.
Compliance
Zvýšené riziko
Materiálne riziko
Kredit
D · 54/100
Zvýšené riziko
NIS2
Mimo NIS2
Nereguluje sa
Tržby
–
Bez účtovných závierok
Zamestnanci
3–4
Pásmo zamestnancov
Prehľad / 01
Rizikový profil na prvý pohľad.
Tržby · 2025
390k €
EBITDA · 2025
113k €
Čistý zisk · 2025
81k €
Aktíva spolu
286k €
Zamestnanci
3–4
CRZ zmluvy
1
Σ 0 €
Kredit
D· 54/100
Vznik
2016
· 10 rokov
Compliance / 02
Risk signály cez 10 kontrol.
Compliance verdikt
Zvýšené riziko
Prítomné tvrdé rizikové znaky — významný daňový nedoplatok, reštrukturalizácia alebo nespoľahlivý platiteľ DPH. Pred akýmkoľvek záväzkom je potrebné manuálne preverenie.
Sankcie (OFAC + EU + OSN + UK)
Čisté
PEP expozícia
Žiadna
Insolvencia / konkurz
Žiadna
Daňový dlh (FS)
1 601 €
Dlh zdravotnej poisťovne
€ 0
Dlh sociálnej poisťovne
€ 0
Trestné / súdne prepojenie
Žiadne
Schránková adresa
Nie
Debarment (ÚVO)
Čistá
RPVS registrácia
Nie
D
54 / 100
Sankcie / debarment
100
Daňová disciplína
30
Insolvenčný status
100
Doba pôsobenia
80
Stopa v CRZ
55
Financie / 03
Päť rokov finančných výkazov.
Tržby
Zisk
| Rok | Tržby | EBITDA | Zisk | Aktíva | Zdroj |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 390k € | 113k € | 81k € | 286k € | RUZ závierka |
| 2024 | — | -311 € | -2 289 € | 14k € | RUZ závierka |
| 2023 | 389k € | 86k € | 58k € | 281k € | RUZ závierka |
| 2022 | 538k € | 382k € | 358k € | 362k € | RUZ závierka |
| 2021 | 107k € | 33k € | 23k € | 45k € | RUZ závierka |
Účtovné výkazy podľa rokov
| Položka | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 390 tis. € | — | 389 tis. € | 538 tis. € | 107 tis. € | 49 tis. € |
| EBITDA | 113 tis. € | -311 € | 86 tis. € | 382 tis. € | 33 tis. € | 545 € |
| EBITDA marža | 28.9 % | — | 22.2 % | 71 % | 31.2 % | 1.1 % |
| Čistý zisk | 81 tis. € | -2 tis. € | 58 tis. € | 358 tis. € | 23 tis. € | 29 € |
| Aktíva spolu | 286 tis. € | 14 tis. € | 281 tis. € | 362 tis. € | 45 tis. € | 21 tis. € |
Ľudia & vlastníctvo / 04
Štatutári a skutoční vlastníci.
Štatutári (top 3)
AH
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Anastázia Horváthová
IM
Spoločník v.o.s. / s.r.o.
Ing. Matej Horváth
AH
Konateľ
Anastázia Horváthová
Ďalší členovia orgánov
| Meno | Funkcia | Od | Do |
|---|---|---|---|
| Ing. Matej Horváth | Konateľ | 2016-11-24 | — |
| Anastázia Horváthová | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-11-24 | 2022-04-29 |
| Ing. Matej Horváth | Spoločník v.o.s. / s.r.o. | 2016-11-24 | 2022-04-29 |
Sieť prepojení
Štatutári (3)
Prepojené firmy (5)
Skutoční vlastníci
RPVS pre túto firmu nevedie záznam — pravdepodobne nezmluvujeme s verejným sektorom.
Registre / 05
Identifikátory cez 13 polí.
Obchodné meno
AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o.RPO
Sídlo
Sv. Štefana 81
Vznik
2016-11-24 · 10 rokov
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmRPO
IČO
50586271RPO
DIČ
2120399556FS
IČ DPH
SK2120399556 · aktívneFS
NACE
8299 · Ost.pomocné obchod.čin.
NUTS región
Nitriansky kraj
Obec
Štúrovo
Krajina
SK
IBAN
SK6302000000003757105051FS
Bankové účty
1 evidovanýchFS
Verejné zmluvy / 06
CRZ a expozícia voči verejnému sektoru.
| Dátum | Obstarávateľ | Predmet | Hodnota |
|---|---|---|---|
| 2025-09-01 | Gymnázium-Gimnázium, Gymnázium Jána Amosa Komenského – Comenius Gimnázium a Stredná odborná škola techniky, služieb a obchodu – Műszaki, Szolgáltatások és Kereskedelmi Szakközépiskola | Dodatok č. 3 k Nájomnej zmluve č. 1/2017 | 0 € |
| 2021-03-22 | Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Zámky | Dohoda o poskytnutí finančného príspevku v rámci projektu "Prvá pomoc" | 0 € |
NIS2 smernica / 07
Verdikt cybersecurity rozsahu.
Mimo NIS2Klasifikácia subjektu
AUTOŠKOLA HORVÁTH 1, s. r. o. nespadá do pôsobnosti NIS2 na základe NACE kódu, počtu zamestnancov a obratu.
Zákon 366/2024 Z.z.
Zákon →
Zákon →
Novinky a OV / 09
Posledné regulačné a OV záznamy.
K tejto firme zatiaľ neevidujeme regulačné záznamy.
Pre vývojárov / 10
Celá firma jedným requestom.
GET /api/v1/companies/50586271/full
# Celá firma — 14 sekcií v jednom JSON requeste (~30 kB) curl -H "Authorization: Bearer sk_live_…" \ -H "Accept: application/json" \ "https://entyrix.com/api/v1/companies/50586271/full" # Returns ~30 kB JSON, p95 latency 89 ms # { # "ico": "50586271", # "compliance": { "tier": "STANDARD", "signals": [ … ] }, # "credit": { "grade": "A", "score": 82 }, # "nis2": { "scope": "essential" }, # "financials": [ … ], "officers": [ … ], "ubo": [ … ], "contracts": { … } # }
Zdroje / 11
Audit log — každý fakt, každý zdroj.
RPO — Register právnických osôb
Slovenský register: IČO, právna forma, sídlo, štatutári.
RUZ — Register účtovných závierok
Účtovné závierky 2013–latest, audit + raw XML.
FS — Finančná správa
DIČ, IČ DPH, daňový dlh, dlhy SocPoist + VšZP.
OV — Obchodný vestník
Obchodný vestník: OV podania, zmeny ZK + štatutárov.
CRZ — Centrálny register zmlúv
Verejné zmluvy kde je firma dodávateľ alebo obstarávateľ.
OpenSanctions
OFAC + EU + OSN + UK konsolidovaný sankčný zoznam.
GLEIF — Global LEI Foundation
LEI registrácia, ISIN + LEI prepojenie.
NIS2 scoping
Auto-odvodený scope (príloha I+II × veľkosť × obrat).
Každý údaj na tejto stránke pochádza z primárneho verejného registra. Entyrix verejné dáta konsoliduje do jednotného REST API, aby sa dali vyhľadávať, filtrovať a prepájať naprieč krajinami.
Sledovať zmeny — Dostaň email pri zmene štatutárov, sankcií, financií alebo compliance vlajočiek tejto firmy. Free počas bety. Subscribe emailom →